Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A te párod mennyire féltékeny?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod mennyire féltékeny? Ki szokott féltékenyebb lenni? Te vagy ő? Esetleg van vagy volt rá okod gondolok itt csók megcsalás stb-re. Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
Mik szoktak keletkezni ezekből a féltékenységi jelenetekből?
2016. febr. 4. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Semennyire sem az és én sem vagyok rá az. Nem ad egyikünk sem okot rá.
2016. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Titusztitusz ***** válasza:
38%
Egyikünk sem féltékeny túlságba, mivel kölcsönösen megbízunk egymásban...Ettöl függetlenül én nagyon nem szeretem azt, ha a nejem "barátságos-közvetlen hangon" beszél egy másik férfihoz...És nemis szoktam érteni azt, hogy mi szükség van az ilyen hangnemre? Idegen férfivel szerintem egy hűséges feleség MINDIG csak "hivatalos hangnemben" kéne hogy beszéljen...
2016. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

De reméljük te is kizárólag hivatalos hangnemben szólsz idegen nőkhöz, és egy darab közelebbi nőismerősöd sincs, akivel esetleg barátságosabb hangnemben is beszéltek néha.

2016. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Titusztitusz ***** válasza:
5%
Hát...Az én eseteim a feltételezéseidnek a tökéletes ellentétei, viszont úgy nézem a dolgokat, hogy: Egy férfi esete azért másabb kategória...Ha egy férfi barátságosan beszélget idegen nőkkel, az messze nem ugyanaz, mint amikor egy nő beszélget barátságosan idegen férfiakkal...Az utóbbiaknak ugyanis azért jobban ügyelni illik mindig a látszatra is...Pont azért mert nem férfiak, hanem nők...
2016. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

#4

Ja bocs! :D Gondolom az is tök más kategória, amikor egy férfi dugja a péniszét más nőbe az asszony mellett, mint mikor a nőbe kerül idegen pénisz, mi? Mert hát a férfi az férfi, a nőnek meg ilyesmit nem illik.


Szerencse, hogy a barátom nem ilyen középkori gondolkodású idióta gyökér.

2016. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Jesszusom a 4-es mekkora egy csökött idióta. :D

Esetleg rendszeresíthetnéd otthon a csadort, mint hétköznapi viselet.

Maradi szexista gyökér.

2016. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Titusztitusz ***** válasza:
21%
Igen... Szerencse hogy a barátod nem ilyen "gyökér"...Becsüld is meg akkor jól...Mint ahogy engem is megbecsül az én nejem,ha hiszed-ha nem...Szóval örüljünk annak mindketten, hogy nem vagyunk egymás partnerei...Aztán ennyi...
2016. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Titusztitusz ***** válasza:
21%
6-os...A 7. hsz rád is vonatkozik...
2016. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért én ismertem ilyen pàrokat maradjunk annyiban. Betegesen féltékeny férj....csodàs
2016. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az különösebben. Néha eszébe jut, hogy jól nézek ki, kedves és barátságos vagyok, és hogy ő mennyire könnyedén belém esett, és akkor megijed, hogy úristen, férfiak is vannak a munkahelyemen, hát el fogom hagyni, de ez egyrészt nem is féltékenység, másrészt meg kb annyi idő alatt, amíg ezt el lehet olvasni, végig is fut rajta és megnyugszik. Sosem adtam rá okot, hogy féltékenykedjen, még flörtölni se flörtöltem soha más férfival mellette.


Én kicsit féltékenyebb vagyok, természetre legalábbis, csak nehéz a gyakorlatba is átültetni a dolgot, ha a munkahelyén az egyetlen nő a kissé csúnyácska, öregecske recepciós néni, és egyébként is akárhová megy, engem is visz magával, vagy nős pasikkal ülnek be ketten sörözni egy nyugis kocsmába.


Szerencsére azért attól nem szokott idegbajt kapni, hogy értelmesen, normálisan és nem hivatalos hangon beszélek a férfi ismerőseimmel. Ennyire azért nem a látszat rabja :)


23/N

2016. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!