Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most féltékeny a csaj? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most féltékeny a csaj? Vagy mi baja van? :S Irjatok plzz

Figyelt kérdés
Van 1 pasi,aki Tetszik meg minden.ÉS már msn-en is beszélgettek vele,és nagyon tetszik.De a napokban kiderült,h egyik évfolyamtársamnak is megtetszett,és úgy bezsélt a pasiról,hogy: nemrossz,nemrossz,jó pasi,eléggé jó.ÉS ez versenyszenvet váltott kk nállam.Ez még okés volt,merhát én már msn-en is bezsélgettem a pasival,meg ismer:)de ő még soha,meg mondta a csaj,h nemismeri,úgyhogy inkább nem is tevékenykedik.Ez még mind jó és szép lett volna,de aznap este megint feljött a csaj,ráirtam,h mizujs,erre ''kxsngkjdfxbnék'' ieneket irt msn-re,megkérdeztem,h mi a gond? erre mondta,h: "mi? ajavdsf" aztán meg köszönés nélkül lelépett...lehet,hogy féltékenykedés volt,vagy mi a baja?
2009. okt. 29. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a csaj tuti nem normális-.-,sztem nagyon féltékeny rád...
2009. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmebetegség.
2009. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mivan?
2009. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én már 16 vagyok,de ő még 15
2009. okt. 29. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
tajgetosz pozitív mindkettő...
2009. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mármint a csaj 15
2009. okt. 31. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!