Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti akkor is mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akkor is mondjátok a párotoknak hogy "Szeretlek" ha ez egyértelmű?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább a kapcsolat elejére volt nagyon jellemző és mostanra már tudjátok egymás viselkedéséből meg az apró jelekből, hogy a párotok egyértelműen szeret. Így ebben az esetben nem mondjátok egymásnak már olyan gyakran, mint amikor friss volt a kapcsolat. Nálatok hogy van ez?

2016. aug. 12. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran szoktam mondani, ha lehetőségem van rá. Hiányérzetem lenne ha nem mondhatnám. (Mármint ha lenne barátnőm, és ő mondjuk nem szeretné azt, ha sokszor elmondanám vagy emlegetném neki.)
2016. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én most többet mondom, mint az elején :)
2016. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk is mondjuk,mutatjuk is egymasnak lassan het eve.
2016. aug. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok bocsi ketszer irtam elsot...
2016. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi inkább egyre többször mondjuk. Az elején nem mondtuk. Az első fél évben csak egyszer, amikor egy picit veszekedtünk, utána. De úgy egy év után már "rászoktunk". Mutatásban jobban vagyunk, de már egész jól megy a kimondás is.
2016. aug. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs rá szükségem, elég a kapcsolatban érezni. Viszont, mondom is, mert a nejem igényli. Ettől boldogabb akkor miért ne mondanám. A baj vele, hosszú évek alatt, szerintem ezt hajtogatva, elveszti értékét ez a szó.
2016. aug. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen! Hiába egyértelmű, és hiába lehet érezni, szerintem akkor is kell mondani olykor olykor. Mert azért jól esik az embernek, ha hallja is, annak ellenére, h érzi, és tudja, h így van. Na nem azt mondom, h mimden második mondat után mondani kell, de napi 1-2 azért belefér. (Pl este lefekvés előtt mindenképp)
2016. aug. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megfogadtam, hogy soha többé nem fogom mondani egy nőnek sem, mert vagy megijednek tőle, vagy visszaélnek vele.
2016. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban meg van az érzés akkor éreztetem is és mondom is, de nálam sok idő kell, hogy kialakuljon az az igazi szerelem. Csak úgy nem dobálózok a szeretlek szóval mert nekem még jelent valamit. Sok ember viszont mondja ha tényleg érzi ha nem. Szóval nálam egy kapcsolat elejére egyáltalán nem jellemző inkább onnantól amikor ténylegesen mély érzelmek alakulnak ki a másik fél iránt.
2016. aug. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előző páromnak hét év alatt egyszer sem mondtam hogy szeretlek! Nem vagyok a szavak embere, ha érzelmekről van szó!

A jelenlegi páromnak már mondtam egyszer vagy kétszer de ő nem mondta azt hogy én is szeretlek vagy bármi úgyhogy nem is fogom neki mondani!

2016. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!