Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok/Fiúk? Mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk? Mi az amit megtennétek a párotoknak, ha megkérne rá, de eddig nem tette meg és nem is volt róla szó. Hol az a bizonyos határ, amit még bevállaltok azért, hogy a kedvében járjatok?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szexuális dolgokra gondolok. 26/f

2016. júl. 6. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak kis szeszélyeket fogadok el tőle, komolyabb dolgokban nem engedek, ha annak nincs racionális alapja, csak dac, hangulat, presztízs vagy versengés. Nem mondanék le teljesen a hobbiimról és a privát költekezésről. Amúgy nagyon rugalmas vagyok, ezek csak kis, alapvető dolgok, amiket megtartok.

Szexuális téren? Nem tudom, van-e, amit alapból visszautasítanék.

2016. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha azt mondom, hogy ha a metrón egy terrorista pisztolyt szegezne a barátnőm fejéhez, és a pisztoly elé állnék, akkor szerintem leírtam mindent.
2016. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Ez így nem egyértelmű. Ha van értelme, és valódi oka annak, amit kér, akkor szerintem bármit megtennék a barátomért, de ha "csak úgy" marhaságból akarna ugráltatni, akkor azt elfelejthetné.

Most hirtelen példa ami eszembe jutott: ha csak úgy azt mondaná, hogy csináljak már én minden házimunkát mikor mindketten dolgozunk, meg ugráljam körbe miközben ő csak pihenget, akkor kb kiröhögném. Viszont ha ugyanezt kérné, mert mondjuk ő valami betegség, baleset, akármicsoda miatt pl nem tud mozogni, és nem tudja megcsinálni ezeket, akkor eszembe se jutna nemet mondani.

Ez azért jutott hirtelen eszembe, mert bármikor kiújulhat egy régi betegsége, és mozgáskorlátozott lehet újra. Így is vele vagyok, gondolom akkor evidens, hogy vállalom az ezzel járó "kockázatot", hogy esetleg többet kell majd tennem.

Ha szükség van arra, amit kér, akkor bármit bevállalok érte. Az ok nélküli ugráltatást viszont nem viselem el.

2016. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!