Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elnéznétek ezt a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elnéznétek ezt a párotoknak? Igazam volt?

Figyelt kérdés

Van egy összkép bennem,amit igyekszek át is adni. Az érdekel szerintetek igazam volt-e és jogosan zártam le a dolgot.


Tehát van egy "párom" akivel szakítottam több okból kifolyólag. Nem egyszer figyelmeztettem a dolgokra de mindig figyelmen kívül hagyta azzal pedig vállalta a következményeket. Nem mondhatja nem voltam korrekt,nem szóltam. Egyre inkább azt éreztem hogy a köztünk lévő szakadék folyamatosan nől. Én nem vagyok egy nagyvilági tipus, s nem is a heti sörözés , meccs a haverokkal zavarna, de nem napi szinten részegség és hajnalban mászkál haza, aztán ha otthon kell lennie meg leveri a hisztit vagy ha épp programunk van és leakarja mondani a srácok miatt nem hogy azért sírna mert nem dolgozik. Ha akad valami meló vissza mondja valami ürügye mindig van. Most egy építkezésre megy "elvileg" persze jobbján a haverjával mert hát nélkülük sehova de amilyen viselkedésük van ezeknek együtt meg a többivel nem adok nekik egy hetet és kipenderítik. Hosszútávon nem lehetne vele tervezni és nem gyerek már ennyire ne legyen semmi komolysága,viszont én későbbiekben családot akarok mellette viszont ez nem lesz lehetséges. Ennyi idősen (24) másnak vagyis soknak gyereke van, a jövőjét kéne alapozni . Szórakozzon de határokkal.

A másik amit bírtam egy magasröptű gondolat menet volt , ahol a "feledékenységére adott magyarázatot", mivel dolgozott egy üzenben és elvileg maszk nélkül munkálkodtak a higítóval több mint egy évig... Na azt hittem lefordulok a székről,szerintem senkinek sem kell magyaráznom.Bár ez is csak egy példa sok hü.lyeségei közül. Nem tudom kitől hallotta, a 44 éves haverjától vagy melyik okostól... aztán eleinte leesküdte megváltozik értem,lemond mindenről, majd nekem támadt milyen beképzelt és önfejű liba vagyok teljesen tönkreteszem,hivatalosan pedig megkoronázta azzal hogy ki is írta szép gondolatait a facebook idővonalára... tetejére mindig túloz és előszeretettel hazudik,sajnáltatja magát...


Negatív kommentek is jöhetnek.


2016. júl. 10. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát 24 éves srácként mondom, hogy ide pozitívat nem nagyon lehet írni. :D Azért azt tudni kell, hogy a tapasztaltabb nők tisztában vannak egy fontos dologgal: mi férfiak sajnos néha ilyenek vagyunk, valaki jobban, valaki kevésbé és helyzetfüggő is, de néha csak az utolsó utáni pillanatban kapálózunk. De egyet biztosan mondhatok, a srác nem szeret téged, mert:

1 - az első (kettő) figyelmeztetés után abbahagyta volna ezt és felfogta volna magától is, hogy az állandó részegedés és hanyagolás ezt fogja maga után vonni.

2 - "majd nekem támadt milyen beképzelt és önfejű liba vagyok teljesen tönkreteszem,hivatalosan pedig megkoronázta azzal hogy ki is írta szép gondolatait a facebook idővonalára... tetejére mindig túloz és előszeretettel hazudik,sajnáltatja magát..."

Sajnos 24 évesen sem mindenki érett, tipik tini gondolkodása van, szerintem ne fogadd vissza, mert egy pár hétig kisangyal lesz, aztán kezdődik elölről.

2016. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy kidobtad, ne akard erőszakosan megváltoztatni, nem fog menni,és ne fogadd vissza.

Csak nagy ígéretesek lesznek,ahogy meg is tette,mikor látta, nem jön be a kamu,neked támadt.

Pffff.

Hagyd a fenébe.

Majd megkomolyodik talán egyszer.

2016. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is jó értelmi szinten állhast, ha egy ilyen ostobával együtt tudtál lenni évekig.
2016. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt évekig, inkább csak belevágtunk de hamar eljutottam odáig hogy komolyabban ne, jobb ha hagyjuk egymást.
2016. júl. 11. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy az ilyet ki kell dobni, szórakozza ki magát ha neki az fontosabb.

Viszont ne az lebegjen a szemed előtt hogy más ilyen korban már gyereket szül. Mert annak se sok értelme van hogy aztán derülnek ki a dolgok és jön a válás...

Jó stabil kapcsolat, éveken át együtt élni mert úgy ismered meg a másikat, aztán jöhet a gyerek. 30 évesen sem ciki szülni....

2016. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Együtt voltam évekig egy hasonló férfival. Nem változik, hiába mondja, ígérget, szép szavak, néha úgy tűnik, tényleg tesz a kapcsolatért, a jövőért, de alapvetően nem változik semmi.

Ne pazarold az idődet ilyen emberre.

2016. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azóta egyszer keresett de az irományából is azt szűrtem le menthetetlen a srác. A döntésem pedig végleges.

Gyerek vállalás: Ez csak egy felvetés volt, van akinek már van. Egyenlőre én nem tervezek de abban egyetérthetünk ilyen sráccal a jövőben sem képzelhetném el a dolgot ahhoz túlságosan gyerek. Nem alapozza a jövőjét,a miénket hogy későbbiekben lehessen magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat.

2016. júl. 12. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!