Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez az érzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés, vagy inkább szánalmas?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy, hogy egész nap minden rossz, még ha nem is történt semmi, csak úgy okkal vagy ok nélkül levertek vagytok, szinte elsírjátok magatokat és mikor párotokat meglátjátok a nap végén, helyre jön minden abban a pillanatban? elmúlik minden rossz kedved, minden haragod, még ha esetleg rá voltál mérges is már azt is elfelejted, miért? Pár függő lennék? Régen mindig szánalmasnak tartottam az ilyesmit és most nem tudok ellene tenni semmit...
2016. aug. 12. 19:29
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
100%
Hát, hogy ha igazán szeretsz valakit, akkor pont az a jó az egészben, hogy elfeledtet benned minden rosszat. :)
2016. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezzel a legtöbben így vagyunk. Van, hogy rossz a kedvünk, és akkor jön valaki, aki megvígasztal csupán a jelenlétével. Nem vagy párfüggő szerintem, csak nagyon szereted a párodat. Kívánom, hogy sok évtized múltán is így érezzél iránta.
2016. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyifi-nyafi :)


Okkal van az hidd el! Valamely szükségleted minden bizonnyal kielégületlen. És teljesen rosszul menedzseled az érzéseidet, céljaidat, felelősséget raksz magadra, amiből nem kéne.


Szóval szerintem itt önismereti hiánnyal nézel szembe, ami kezd elfajulni. Önszapulás nem jó dolog

Önismereti könyveket ajánlom. Nameg pszichológus útmutatása sse rossz dolog: )

2016. aug. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!