Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichológusra lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológusra lenne szükségem? Mért nem múlik vagy legalább enyhül ez a szánalmas érzés?

Figyelt kérdés

15 évesen naiv fejjel azt hittem nekem van a legjobb életem.Voltak barátaim akik mellettem álltak.Mindig volt mellettem valaki..azt se tudtam mi az a magány.

A legjobb barátnőm olyan volt, mintha a tesóm lenne.Mindig mindent együtt csináltunk.

Megismertem egy fiút akibe hamar beleszerettem.A szüleimmel és a barátnőmmel is jól kijött.

Minden jó volt.

Tudtam, hogy a legjobb barátnőm és a barátom beszélgetnek MSN-en de sose zavart, mert teljesen megbíztam bennük.Bár ne tettem volna.Átvertek nagyon csúnyán.A hátam mögött 8 hónapon át csalt vele a pasim. Utólag kiderült, hogy a szülinapomon feküdtek le először.Akkor még csóknál több köztünk nem volt, pedig 3hónapja jártunk.

Sose sejtettem, hogy van köztük valami..még akkor se hittem el amikor már mindenki erről beszélt.Folyton azt bizonygattam magamnak, hogy Ők szeretnek a legjobban és sose tennék ezt meg velem.Aztán egy másik barátnőm megunta, hogy hülyéének néznek és feltörte a csaj MSN-ét és mindent megmutatott.Igaz, hogy csak az az napi beszélgettésüket tudta..de az is elég volt.

Voltak hatalmas veszekedések.

Első nagy szerelmem és a legjobb barátnőm így megalázott..teljesen kikészültem.Magamat és azt a csaj hibáztattam aki megmutatta, hogy mi történik a hátam mögött.Vagdostam magam, szándékosan fájdalmat okoztam magamnak, mert úgy gondoltam én vagyok a hibás.

Ezt már abba hagytam..de attól még a világ legszánalmasabb emberének tartom magam.Eltelt már 2 év de azóta nem volt senkim.Barátaim sincsenek, senkiben se tudok bízni.Egyszerüen nem megy..pedig próbáltam de mindenkiben a rosszatt veszem csak észre.

Anyukám szinte már könyörög, hogy forduljak dokihoz.1-2x erőszakkal elvitt a pszichológushoz, amikor az önkínzó korszakom volt.De magamtól még nem mentem.Mostánság sokszor nyulok drogokhoz,piához de hiába érzem pár órán át jól magam..utánna minden ugyan olyan rossz vagy még rosszabb.

Nekik ez semmit se jelentett..miután kiderült 1 héttel már nem voltak együtt...de belőlem egy kis senki lett.Most már tudom, hogy milyen a magány.Nincs semmi ami felvidítana..az emlékeim folyton előjönnek.Eszembe jutt, hogy milyen jó volt velük..mennyire szerettem Őket.

Tudom..nevetséges és szánalmas vagyok..De nem tudom mit tegyek vagy tehetnék.

18/L


2013. aug. 21. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem doki kell elsősorban, hanem társaság. Jó társaság, aki vigyáz rád, nem csak keresztbe tesz. Van kedved mesélni?

22/F

2013. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
felejtsd el az egészet. töröld az agyadból minden részletét, mintha meg se történt volna. máshogy nem leszel jobban
2013. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Adj egy pacsit, nem vagy egyedül. :) F
2013. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad.Ne rágódj és szenvedj két olyan ember miatt,akik egy percig nem méltóak még arra sem,hogy eszedbe jussanak.Attól még nem minden ember ilyen.Nyitnod kell a világ felé,és érnek még jó dolgok,hidd el nekem.
2013. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

:(


Nem múlik el ez az érzés, mert egyszerűen nem tudod feldolgozni EGYEDÜL azt, hogy a kettő legjobb ember az életedben összejátszott meg átvert. Tudom milyen, éreztem már hasonlót...


Azt írod "eltelt már 2 év". És te még mindig ezen rágódsz? Nem gondolod úgy, hogy már eleget szenvedtél miattuk?


Fordulj pszichológushoz, minél előbb. Kibeszéled magadból, és nagyon hasznos és szemléletváltó tanácsokkal látna el, hiszen ez a dolga. A drogot meg a piát felejtsd el, azok csak még mélyebbre húznak. Ide igazi segítség kell.


Fel a fejjel!

2013. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább hálásnak kéne lenned, hogy valaki felnyitotta a szemed, nem utálni azt a személyt, vagy éltél volna inkább hamis boldogságban? Rossz a hozzáállásod. 20/F
2013. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát jó nagyot koppantál meg kell hogy mondjam, de legalább még időben...

Ha szeretnél elmehetsz pszichológushoz, bár nem arra van szükséged.

Amire szükséged van:

-Magadnak és a volt párodnak, illetve volt legjobb barátnődnek megbocsájtani, és a hírvivőtől sem árt.

-Fogadd el a tényt, hogy ez megtörtént

-Menj el ismerkedni, szórakozni

-Szerezz új hobbit (ajánlom a táncot. Hastánc nekem nagyon sokat segített önértékelés szempontjából, így csak ajánlani tudom.)

-Szerezz ÚJ barátokat

-Járj el az új barátaiddal

-Merj bízni az új barátaidban

-Meséld el nekik mi történt és beszéld ki magadból a dolgot és sírd ki teljesen

Majd, ha mindez megvolt, akkor

-Fogadd el önmagad

-Bocsáss meg önmagadnak

-Gondolkodj pozitívabban

-Értékeld önmagad, mert belőled csak egyetlen egy van. Értékes, egyedi és gyönyörű lány vagy! PÓTOLHATATLAN

-Szeresd önmagad

-És az utolsó: Értékeld az apró örömöket és vedd is észre őket (pl.: valaki rád mosolyog, gyönyörű naplementét vagy pirkadatot látsz, szép virágot látsz stb...)

Ha szükséges pár ruhadarabot is cserélj le, hogy külsőleg is megújulj!

2013. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nap, mint nap eszembe jutt, hogy nem kénne gondolnom rájuk de nem megy.Ahogy az sem, hogy barátkozzak.Sokszor megkerestek a régi barátaim de nem érdekeltek..minek? úgy is csak röhögnek rajtam.
2013. aug. 21. 23:25
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.A táncot inkább hagyom..régen táncoltam de -mint minden- ez is a régi időre emlékeztett.Egy időbe este jártam futni de hamar elment a kedvem.A tenisszel is próbáloztam de egyedül nem túl jó móka.A többi sporthoz meg nincs kedvem.
2013. aug. 21. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Neked egy hasonlóan magányos ember kéne most, olyan, akinek csak magányban volt része eddig. Ő felfedezné milyen mással lenni és te is helyrejönnél.
2013. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!