Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Nektek melyik színész/ színésznő vagy valamilyen híresség tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen az itt lévők ízlésvilága :) Nekem például Edward Norton a favorit. Ő már évek óta nagyon tetszik. Nektek?
2009. máj. 2. 23:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Orlando Bloom, Szabó P. Szilveszter (a ridegségével) , Bereczki Zoltán( a sunyi mosolyával)
2009. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Emma Watson tetszik a legjobban. :) Ő a Harry Potter filmek Hermione-ja, ha vki nem tudná. :P
2009. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ralph Fiennes jön be nagyon. Pár filmje: Schindler listája, A napfény íze, Az angol beteg, Üvöltő szelek és ha már Harry Potter filmeknél tartunk: ő alakítja Voldemortot:)
2009. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Johny Depp az isten, de a nyomában ott liheg Al Pacino, Robert De Niro, Eddie Vedder (Pearl Jam), és Scott Weiland (Velvet Revolver). Magyarok közül jelenleg Fenyő Iván a kedvenc, korábban Kamarás Iván és Nagy Ervin jelentett kiemelkedő esztétikai élményt.
2009. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo valaszabol en is talaltam par nagy kedvecet...Johnny Depp, Al Pacino, Robert de Niro, de meg Hugh Jackman is bejon.
2009. máj. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

Férfi: Julian McMahon [link]

George Clooney [link]


Nő: Angelina Jolie --hetero vagyok, de vele amármikor!!

[link]


[link]


18/L

2009. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Nekem Brad Pitt a favorit! Nekem o testesiti meg az igazi ferfit! Aztan meg Ryan Philip, Christian Bale, Hugh Grant.

Nok kozul Cameron Diaz, Nicole Kidman ( a Moulen Rouge-ban gyonyoru volt, de az Ausztraliaban mar nem tetszett az `uj` szajaval.)

Akit meg kifejezetten utalok az a

2009. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
... szoval akit utalok az a Keira Knightley, de ot nagyon!!!!
2009. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

Dita von Teese...abszolut noiesseg

Cate Blanchet...nem is tudom megfogalmazni, de van benne valami

2009. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem Sebestyen Balazs a nagy O! :))
2009. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!