Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok egy olyan kapcsolathoz, ahol először a férfi akarja a nőt, majd fordítva de mégse jön létre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Először a férfi nagyon beleszeret a nőbe,de az foglalt. (a férfi is) Így a nő nem szeretné otthagyni a párját,és a másik kapcsolatba pegig nem akar belerondítani. Aztán mindig elutasítja a férfit. Majd végül a nő is beleszeret a férfiba,de akkor már dacból sem akar tőle a férfi tőle semmit. A párja szakított vele. Másokkal is ismerkedik miközben még csapja a szelet a nőnek. Szerelmet vall,de csak irásban, szóban nem meri kimondani. Majd mikor azt mondja a nő h véget vetne a kapcsolatának a férfi már nem akar vele lenni.

Szerintetek egy ilyen kapcsolatból lehet még vmi? Fél éve nem tartják a kapcsolatot mert a férfi nemcsak "barát" akart lenni. Vagy csak ez egy kamu kifogás,amolyan férfi szöveg? De ha már ott a nő akkor nem is kell?

Azért nem hiszem h csak a nő a hibás.. mellesleg.


Vagy egy ilyen kapcsolatból már nem lehet semmi mert egymásnak akkora fájdalmat okozott a két fél?



2016. aug. 16. 19:04
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Nem kamu ez a szöveg, utáljuk a friendzone-t.


Ebből semmi értelmes kapcsolat nem lesz.

Sértődöttség, dac...ez nem nyomja le a szerelmet, ilyen emberek esetében.

26/F

2016. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént nagyjából ugyanez. Beleszerettem egy lányba, de ő nem viszonozta, foglalt volt, de azt mondta, ha nem lenne senkije, akkor se kellenék neki, én ezt megértettem és többé nem tekintettem rá úgy, majd nagyjából fél évvel később elkezdett ő érdeklődni, külön szájbarágósan felhívta rá a figyelmemet, hogy már nincs senkije és mi lenne ha találkoznánk, aztán kiderült, hogy bizony ő is belém szeretett, de én akkor már lezártam magamban ezt az egészet, és visszautasítottam, nem dacból tettem, csak egyszerűen addigra már kiábrándultam belőle. Próbálkozott mással összejönni, próbált féltékennyé tenni, de engem már nem érdekelt, most végül összejött valami csávóval akivel korábban csak barátok voltak, de látom rajta, hogy nem boldog vele. Hát szóval szar az élet.
2016. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még csak kapcsolatnak sem nevezném... Ez egy kínlódás. Nem éri meg bele még a legminimálisabb energiát sem fektetni. Szerintem.
2016. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!