Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire elfogadott ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátommal nagyon jól megvagyunk, mindent megtesz értem. Viszont úgy vettem észre, hogy túlságosan jóban van az exével.A másik, hogy a suliban megismert egy új lányt és azt mondta csak barátok, de olyat írt neki, hogy találkozhatnak sulin kívül is. Szerinte én megfojtom az állandó hisztimmel és féltékenykedésemmel. Túlreagálom és nem hagyok neki teret?

2016. aug. 16. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg az őrületbe kergeted a nevetséges hiszti és féltékenységi rohamaiddal, csak te ezt nem veszed észre.


A kapcsolat egyik alapköve a bizalom, ha képtelen vagy benne bízni, akkor szakítsatok!


Sok lány képes eltúlozni a dolgot, itt pl. túlságosan jóban van az exével, lehet, hogy csak szimplán jóban van, és csak te látsz rémeket, mert annyira féltékeny vagy.


És a barátod miért ne találkozhatna sulin kívül egy lány haverjával?

Akkor ezek szerint neked is tilos lenne találkozni az ellenkező nemű haverjaiddal! Ezt reálisnak találod? Ugye, hogy nem!

2016. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Ezzel sürgősen állj le!!! Tök felesleges köröket futsz, és max nem fogja elmondani... És ezzel már benne is vagy a libikókában... Aztán jön a szakítás...
2016. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!