Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire elfogadott meztelen képet küldeni a másiknak?

Figyelt kérdés
Aki küld, az nem fél, hogy a másik szakítás után mit csinál majd vele?
2015. márc. 3. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt barátnőmmel mi is küldtünk egymásnak ilyen képeket, mert teljes volt a bizalom. Bár nem a legszebben váltunk szét, de akkor is tudom, hogy nem lenne képes mutogatni másoknak, vagy feltölteni valahova.
2015. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyat küldtem eddig,amin az arcom nem volt rajta! szóval ... nincs semmi ismertető jelem és agyon volt filterezve is a kép.
2015. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt/kaptam fehérnemüs, meztelelen, arc képet. Filterezve is volt. Csakhogy mégis vannak azonositási pontok.

De!

1. úgyis osztogatja pár nap után boldog, boldogtalannak.

2. szó se rola, gyönyörű teste van, nincs mit szégyelni rajta.

El ugy sem érnék vele semmit, csak meggyülölne mégjobban.

Inkább kitöröltem az összes képét.

Mert még fáj ha eszembe jut!

2015. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van több exemről is pikáns képem. Volt akivel nem épp békés körülmények közt váltunk el. Mégsem kellett aggódnia, hogy a képeknek mi lesz a sorsa.

Azért mert két embernek gondja van egymással, a másikat ilyen módon lejáratni, kellemetlen helyzetbe hozni elég nagy görénység.

Persze van ok az aggodalomra, mert nem mindenki gondolkozik így.

2015. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
talán az emberek kisebb része ekkora paraszt, h ezzel visszaél.
2015. márc. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!