Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha egy húszévesnek (akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy húszévesnek (akár fiú, akár lány) nem volt még kapcsolata egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire kínos ma? Ez csak a megjelenés miatt lehet vagy valami lelki sérülés lehet az oka?
2016. aug. 16. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. :D Én is hasonló cipőben járok, de azért, hogy ne legyek egyedül, nem fogok kapcsolatba lépni senkivel sem.
2016. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is-is kategória, eléggé változó, én úgy gondolom.
2016. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz és van ilyen.

Sokan szorongással küzdenek, mert gyermekként valami trauma vagy bántalmazás érte őket, sokakat pont az iskolában...

Az ilyesmi nem múlik el nyomtalanul!

Nehéz és hosszu idő mire összeszedik magukat.

2016. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy 20 évesen valaki gáznak tart bármit és más emberek véleményével foglalkozik.
2016. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom, és nem szégyellem, mert még mindig jobb egyedül, mint önbizalomhiányosan, szorongásokkal belépni egy kapcsolatba, aminek garantált kudarc lesz a vége. Nekem lelki sérülés miatt van.
2016. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még kapcsolatom, az okát nem tudom nagyon.. Nem szégyenlem de hiányzik.


23/f

2016. aug. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még barátom. Ha feljön a téma, akkor mindig őszintén elmondom. Nem érzem gáznak. Bár az igaz, hogy már örülnék valakinek, akit szerethetek és viszont szeret. Viszont elvagyok így is. Türelmes vagyok és meg tudom várni a megfelelő személyt!

21/L

2016. aug. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Lelkileg elb...szott az ilyen ember. És minél tovább vár, annál nagyobb szarban lesz ilyen téren.

Ezt tanulni kell. Ovis-alsós játszadozások, felsős-középsulis diákszerelmek. 18 éves kortól komoly kapcsolatok. Ezek hiányában becsavarodnak az emberek.

2016. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, te minek érzed.
2016. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 magadból indulsz ki mi. Te is becsavarodtál..
2016. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!