Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem akarom megijeszteni,és elveszíteni se.
2016. aug. 10. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadsz egy tanácsot akkor ne úgy mond el neki, hogy hirtelen a nyakába zúdítod, mert nem fog vele tudni mit kezdeni, ha ő nem érez hasonlóan. Próbálj közeledni hozzá, tegyél célzásokat stb, és ha ezeket pozitívan reagálja le, akkor hívd el egy randi szerűre.
2016. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez elég kellemetlen. Szerencsére engem még ilyen nem ért, és nem is fog remélem. Különbséget kell tudni tenni barátság és szerelem között, de nem ilyen egyszerű ez. Ha jól érzi magát veled, akkor megpróbálhatsz másképp közelíteni felé.
2016. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jól elszoktunk lenni,én is úgy gondolom hogy apró célzásokkal.
2016. aug. 10. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne apró célzásokkal, ne virágnyelven, és ne a forró kását kerülgetve, hanem KONKRÉTAN, VILÁGOSAN, ŐSZINTÉN, TELJESEN.


teljesen felesleges apránként adagolni, és homályos célzásokat tenni, csak telik az idő, és sok félreértést szülhet.


leülsz bele, szemébe nézel, és elmondod.


ha akar tőled valamit, akkor most is akar, hülyeség itt célozgatni, a nők többsége ezt kifejezetten utálja, ti pasik meg gyávák vagytok normálisan kommunikálni.

N (30)

2016. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elveszted így is úgy is, szóval mindegy. Barátság már úgysem működne köztetek, ha meg összejönnétek, akkor sem. Viszont, ha megmondod neki őszintén és tapintatosan, akkor van esélyed rá, hogy a párod legyen.
2016. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért vesziteném el ?
2016. aug. 10. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert már máshogy érzel iránta, tehát barátként nem fogod tudni elfogadni többé.

Barátságból szerelem meg általában úgy alakul ki, hogy a barátság, mint fogalom elvész és már más jellegű lesz a kapcsolat. Ha visszautasít, akkor tudni fogja, hogy már nem úgy érzel iránta, szóval megint veszítesz.

Na meg azt azért tudnod kell, hogy barátok voltatok, viszont az átalakulást nehezen viseli az ember, hiszen elvesztett valamit, ami eddig az élete része volt.

2016. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!