Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy idősebb pasinak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb pasinak milyen érzés ha beleszeret egy fitalabb lány?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg csak azért lenne a pasi a nővel h visszakaphassa vmilyen szinten a fiatalságát,és dicsekedhessen a barátainak h milyen jó nője van,vagy h milyen jó nőt megkapott?

És ha vége és a pasi talán tényleg szerette fájna a pasinak,vagy könnyen elengedné,mivel neki sok tapasztalata van,és amugy is tud más nőkkel is érzelem nélkül szexelni. Így őt lehet nem viselné meg a szakítás? Vagy igen?



2016. aug. 14. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem igy müködik szerintem, én ugy gondolom hogy kell hozzá egy nagy adag vonzalom, és szimpátia. Aztán ha összejönnek akkor kiderül hogy ki tudnak-e jönni egymással és egymáshoz valóak-e, tudnak-e jokat beszélgetni, közös az érdeklődési körük stb. ha mindenben jól kijönnek akkor kialakulhat közöttük a szerelem is és akkor valószinü nem akar senki szakitani. Önmagában csak a szex nem jelent akkorát hogy az hosszantávon összetartson egy kapcsolatot. Nem akar már különösen felnőttessebb gondolkodással senki előtt se dicsekedni ilyesmivel az ember, egy értelmesebb ember meg semmivel nem akar dicsekedni. A fiatalságát se akarja senki visszakapni, arról lehet csak szó müködik köztük az érzelem, jó vele stb..jól kijönnek. Tehát ha minden jól müködik lehet belőle akár házasság is, ha nem jó müködnek a dolgok szakitás.
2016. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Wtf, hogyan sikerült lefuttatni az agyadon ezt a csodálatos gondolatot?

Én teljesen értelmetlennek tartom a fejtegetésed. Minden ember máshogy viselkedik adott szituációban; ennyiből pedig nem lehet normális következtetést levonni.

2016. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen helyzet-, és pasifüggő. De az biztos, hogy minden pasinak növelné az egóját, hogy belezúgott egy fiatal csaj. Biztos, hogy nem minden férfi csak dicsekvés és jó szex miatt lenne együtt egy fiatalabb lánnyal, van olyan, ahol tényleg komoly érzelmek vannak a két fél között kölcsönösen. Ez esetben meg nyilván fájna a férfinek is a szakítás. Aki meg csak friss husinak tartotta a lányt, az nyilván túlteszi magát se perc alatt.
2016. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbbnek jó.
2016. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
58%

Jézusmária!!!! Kislány...ezzel a gondolkodással ülj inkább vissza az iskolapadba.


Ugyanolyan, mintha egy idősebb/vele egykorú lenne belé szerelmes. Max annyi, hogy tudja, a fiatalabb lány befolyásolható. Ha akar vele valamit hosszú távra, sokkal könnyebb dolga lesz, mint egy idősebb, tapasztaltabb nővel.


26/F

2016. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Kérdezd meg Andy bácsit. Timike potom 40 évvel fiatalabb nála. Kábé ugyanez lehet a helyzet.

De itt már fordítva is egyértelműek az érdekek.

2016. aug. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én nem a pénz miatt szerettem bele,és nem azért mert atom jóképű nőcsábász. Hanem egyszerűen csak megszerettem jó volt vele lenni,ő is vidám volt és boldog. Azt hiszem... Na mindegy elfelejtem..
2016. aug. 15. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Most fiatal lányról vagy fiatal bombázóról van szó?
2017. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!