Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én értem félre? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én értem félre? (hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

24 éves vagyok. Rossz szituációba kerültem, konkrétan tanácstalan vagyok. Adott egy 26 éves férfi, aki mindig keresi a társaságom és utalgat rá, hogy több is lehetne köztünk. Nyilván nem első látásra szerelem volt, de nagyon sokat foglalkozott velem az elejétől kezdve :) Aranyos, kedves, ugyanakkor van saját véleménye, kiáll érte, amit nagyon csípek :) Aztán jobban megismertem és a kis visszahúzódó fiúról kiderült, hogy nem is annyira visszahúzódó :D Nagy szája van és elmondja ám ő a véleményét :D Mindig elhív ebédelni és egyre többet megtudunk egymásról. Viszont van barátnője, akit elméletileg már nem szeret. Hát nem tudom mit gondoljak erről, mert nem ismertem még annyira ki, hogy tudjam, valóban nem szereti vagy "csak arra" kellenék. Sokszor szidja és nem tudom eldönteni, hogy csak előttem gondolja így vagy valóban... Ő alacsonyabb nálam és konkrétan ez nagyon zavar :D

A másik srác egy évvel fiatalabb nálam és hát... rossz volt az előélete, emiatt egyszer nagyon boldog, máskor depressziós. Ő mindig csak magáról beszél, a problémáiról, amiben próbálok neki segíteni. De annyira zárkózott... Adtam neki tippeket, amiket meg is fogad :) Aranyos, de nem tudom mit gondoljak róla... nem mer közeledni vagy nem akar. Olyan, mintha akarna ő közeledni, de mégse :D Nagyon jól eltudunk beszélgetni, hülyéskedni, komolyan is, viccesen is, hagyom, hogy Ő vigye a témát. Máskor meg szomorú és alig válaszol vissza. Viszont ha meglát, mindig elenged egy csalfa mosolyt :D Próbálnék közeledni felé, amit hagy is, vissza is bókol, de valahogy... nem tesz az ügy érdekében vagy nem mer. Őszintén bevallva hozzá jobban vonzódom, talán éppen ezért. Mert ő ilyen. Viszont visszagondolva volt egy ilyen pasival párkapcsolatom és hát nem jött jól ki a dolog. Facebookon nem írok rá és munkahelyen sem nyomulok, de szoktunk beszélgetni :) A másik munkatársammal együtt szoktunk ebédelni, megiszunk egy kávét, reggel bejön beszélgetni, viszont a második abszolút semmit nem csinál. Én szoktam meghívni kávézni, na és ebédelni nem szokott, így elég nehéz építeni valamit is :D Mintha nem tudná... Szerintetek nem érdeklődik és azért ilyen vagy nem mer?

De egyáltalán: Ugye mindkettőt hagyjam és találjak olyat, aki szingli és nincs semmi "hátulütője"? :D



2016. aug. 18. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a harmadik a legjobb opció, de a te döntésed :)
2016. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semelyiket nem érdekled komolyan, de szabadidőpartnernek mindkettő számára megfelelsz többé-kevésbé. Ha adódna alkalom, valószínűleg mindkettő megfektetne, de a másodikat annyira minimálisan érdekled csak, hogy ő talán még azt is kihagyná.


Ha tényleg kapcsolatot szeretnél, akkor keress egy olyan férfit, akit tényleg érdekelsz. Ezeket meg engedd el.

2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!