Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy csajjal össze jövök és 1-2 járunk meg minden akkor utánna meg kidobb? Miért csinálják ezt a lányok? Mert nem járok márkás cuccokba, nincs hosszú félre fésült emós hajam, és nem bmx-ezem vagy deszkázom?

Figyelt kérdés
Ez már nem az első esetem.Mit csinálok rosszul?Vagy épp mit nem csinálok?Mindig kedves vagyok,nem káromkodok,mindig azt mondják ,hogy tök rendes vagyok,akkor?
2010. júl. 20. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
pont ez a baj,de majd megtalálod azt a csajt aki szeretni fog téged
2010. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy kitűnj a tömegből... A f a s z sem kívácsi, hogy hogy tudod utánozni az ímós majmokat... Legyen egy erős, menő egyéniséged!!
2010. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát max azzal tudnék kitűnni ,hogy én a legapróbb dologból is viccet tudok csinálni ami oltári röhelyes szokott lenni és mindenki majd meg szakad a röhögéstől
2010. júl. 20. 00:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert büdüs k*rva a 80% akinek télleg a divat búzák jönnek be, elég szánalmas... Ahogy nősz fel, úgy találsz értelmes nőt, akik már lesz*rják a divat majmokat, mert tartós kapcsolatra van szükségük, nem divatból kell kapcsolat, hogy a fészbukon be tudja állítani, hogy kapcsolatban és lájkolhassa a többi p*csa! Nyugi, meg lesz az, ez a nóta most neked való, ahogy ők mondják (refrén főleg):

http://www.youtube.com/watch?v=wrcVjOxO3NQ

2010. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StephanieXx ***** válasza:

Biztos a lányoknak is siránkozol egy sort.

Ami elég szánalmas.Nincs egyéniséged( vagy csak jó mélyen..elrejtve...)

Légy önmagad.

2010. júl. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igy van, én is normálisan öltözködök meg viselkedek és persze h nincs barátnőm.. de én azért nem fogok megváltozni h legyen barátnőm, utána meg ugyis otthagyna valaki másért! Amugy meg azért van az 1-2 hetes dolog ha arra gondoltál ( vagy honapra ) mert meglátnak valaki helyesebbet és akkor abba lesznek szerelmesek, velem is volt ilyen, azota már nem is érdekeltem a barátnőm és ráfogta arra h kihűlt a kapcsolat.. értelmes komoly lányokat nem lehet egyszerűen találni.
2010. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, ilyenek a lányok, én hozzád képest egy divatmajom vagyok (sok pénz, márkás cuccok, haj megvan, a lányra is sokat költök stb), és engem is kidobnak általában, pedig én se káromkodok, hazakísérem őket stb... :S

Szóval nem a cuccok miatt, szerintem a rosszfiúk jönnek be nekik és megunják hogy rendes vagy. Exem azt mondta, hogy tól rendes vagyok hozzá, elég rossz duma volt :S


Szerintem nem a te hibád, majdcsak lesz egy hűséges, aki erre bukik.

2010. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 StephanieXx ***** válasza:

Vannak normális lányok,és meglepő módon fiúk is.

Fel a fejjel...és na azon gondolkozzatok,hogy miért nem jövök be.

Na meg téves elméleteket se gyártsatok már:D

"Rosszfiúk jönnek be" Tuti az emósok,bmx-ek,stb...

2010. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!