Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Én értettem félre? Hosszú.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már egyszer szerelmesek voltunk egymásba ( még 2013 nyarán), de az ő részéről nem működött tovább a szerelem, nem tudom mi volt akkor a baj.. Végtére is barátként váltunk el egymástól, beszéltünk még vagy kétszer, aztán egy évig semmi.

Idén ősszel újra elkezdett írogatni, feltűnt a semmiből, szinte majdnem minden nap írt nekem decemberig. Mindig érdeklődött felőlem, rögtön írt , ha látta hogy fent vagyok. Azt vettem észre, hogy mindig engem néz, (amúgy sokáig csak fb-on irkált), találkozni csak sokára hívott el.

Meg elég kétértelműen viselkedett, volt, hogy kért tőlem képet, holott majd' minden nap látott. Meg is kérdeztem tőle, hogy minek neki, hiszen gyakran lát, és erre azt írta vissza, hogy egész nap azt akarja nézni. Meg a barátai is mosolyognak, ha látnak..

Mindegy, az a lényeg, hogy egy ideje már megint nem keres, pedig nincs más neki sem, meg egyszer szájon puszilt hirtelen, de csak egyszer, és nem tudom, hogy mit akar.. Mostanában olyan, mintha haragudna rám, meg ideges.


2015. jan. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg?
2015. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem akarom, hogy megint hülyét csináljon belőlem, másrészt várom, hogy lép e valamit az ügy érdekében, vagy most akkor ennyi volt, és többé nem beszélünk, csak ha összefutunk valahol. Az azért már csak leesett neki, hogy én többet érzek iránta..
2015. jan. 16. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg ő is úgy viselkedett.
2015. jan. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!