Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Értelmezzem úgy hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmezzem úgy hogy ez természetes, vagy ez az egész megérett a végleges szakításra?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt kb, ebben voltak hullámvölgyek meg egy olyan időszak amikor megpóbáltunk szakítani mert sokat vitáztunk és ez megölte a szerelmet részéről ...de 2 hét után találkoztunk és minden ment tovább. 1 hónapja vagyunk hivatalosan együtt ujra és megkérdeztem szerelmes e belém azt mondta szerinte nem, de szeret. kérdeztem hogy barátként szeret már vagy ugy mint a barátnőjét, azt mondta barátnőként szeret.


Szerintetek ez természetes? mert ugye a szerelem elmúlik ugyis és a szeretet marad... azt fontos tudni róla hogy nem egy érzelmes szenvedélyes típus , reális ,tárgyilagos és a munka nagyon fontos neki, elkötelezettségi problémája is van...én igy is szerelmes vagyok.


van köztettek olyan aki már nem szerelemből van együtt a párjával? ( nem 10-20-30éves házasságoknál)



2016. aug. 18. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha röpke másfél év alatt már voltak hullámvölgyek és hasonlók, akkor ez nem egy túl sikeres kapcsolat. Hosszabb kapcsolatokban normális, hogy vannak hullámvölgyek, de nem ennyire az elején.


Ha normális tartós kapcsolatot szeretnél, akkor keress másik férfit. Ha élvezed a drámát, akkor maradj a mostanival.

2016. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huha. Szerintem te ebben a kapcsolatban nem leszel sokáig boldog, és az is látszik, hogy inkább te erőlteted a dolgot. Az, hogy ki milyen típus az a másik emberen is múlik, hogy mit hoz ki belőle. Szereti a munkáját -ez pl. hogy jön ide? Vagy arról van szó, hogy a munkája a kapcsolat rovására megy, vagy többre értékeli.
2016. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem kidobott, mert csak szeretett de nem volt szerelmes. Es ha nem az akkor ott hagy ha valami tortenik..ez a velemenyem.
2017. febr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!