Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nagy dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy dolog a természetes szépség? Nem tehet róla a nő, hogyha természetesen szép. Ez miért olyan nagy érdem?

Figyelt kérdés
Nem tett érte semmit, ezt kapta, ez van. Mégis imádják miatta.

2015. okt. 9. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem a természetes szépség a nagy dolog, hanem a a természetesség önmagában. Az, hogy megbecsüli, amit az élettől kapott. Nem akar más lenni, mint aki, hanem őszinte és felvállalja, hogy olyan amilyen. Nem akar megfelelni másoknak. Számomra ez egy becsülendő és vonzó jellemvonás.


24/F

2015. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert az emberek magát a szépséget látják és magáért az esztétikáért rajonganak és nem az ebbe ölt munkába. Sajnos kegyetlen az élet. Töltheti valaki egész életét előnyösebb sminkelés tanulásával, napi 3 óra edzéssel, ha alapvetően rossz adottságai vannak.
2015. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Természetes szépség alatt én inkább az ápolt hajat, bőrt, körmöket stb. értem, vagy épp azt, hogy valaki igyekszik egészségesen élni és sokat sportolni/mozogni, így a külsejéből lényegében "természetes" módon hozza ki a legjobbat, nem sminkkel és trükkös ruhákkal fedi el magán a kevésbé szép adottságokat.

A "természetes" szépségért egy nőnek nagyon is meg kell dolgoznia (szerintem kevés azok száma, akik pusztán a genetikájuknak köszönhetően szépek).

2015. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Valaki nagyon irigy valakira...😂
2015. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha valakinek nincsenek adottságai, nincs Szép arca, akkor akármennyire is igyekszik, TERMESZETESEN nem lesz szep
2015. okt. 9. 17:41
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondhatni irigy vagyok minden természetes szépségre:)
2015. okt. 9. 17:41
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

#6

Inkább ismerd el,minthogy irigykedj.:)

2015. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mégis mit ismerjek el?
2015. okt. 9. 17:45
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel a természetes szépség dologgal több baj van. Az egyik az, hogy a pasik a legtöbb esetben rohadtul nem tudják megállapítani, hogy mi a teljesen natúr... nézd, milyen szép smink nélkül - mutatnak rá egy csajra, akin van alapozó, púder, kontúr és szemöldökceruza minimum. A másik az, hogy nem mindenki rendelkezik jó adottságokkal. Arra fogják azt mondani, hogy juj, de jó, hogy természetes, aki alapvetően szép, emellett nyilván ápolt, azt nem vitatom el. De vegyünk pl. engem. Ha nem kenem le a szemem alatt a karikákat korrektorral, akkor az emberek többsége azt hiszi, nem aludtam, beteg vagyok stb., mert genetikailag rohadt sötétek. Aztán ugye van olyan, akinek nem szép az arca, vagy éppen bőrproblémái vannak, amire nem talált még megoldást... erre fel mondják, hogy milyen jó, hogy természetes? Egy fenét... leigénytelenezik, lerondázzák...


Persze nyilván van olyan srác is, aki nem ilyen, és tényleg értékeli azt, ha vki smink nélkül jól érzi magát a bőrében, és irtózik minden mű dologtól. De nem ez az átlag.

2015. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kommenttel érték egyet teljes mértékben! :)
2015. okt. 9. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!