Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti emiatt rosszul (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti emiatt rosszul (vagy hogyan? ) éreznétek magatokat? - anyagi természetű kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok, alább megpróbálom röviden felvázolni a helyzetünket a könnyebb érthetőség kedvéért. Párommal (22/N - 33/F) távkapcsolatban élünk, viszonylag elég nagy távval (külföld), csak átszállásos járatokkal lehet eljutni Budapestről hozzá. Átlagban így 3-4 hetente találkozunk így valamivel több mint féléve, azonban így mostanra eljutottam gondolatban odáig, hogy kicsit rosszul érzem magam amiatt, hogy állandóan neki kell vennie a repjegyeimet. Félreértés ne essék, nem koplal miattam, soha nem is tette szóvá, csak én gondolkodom rajta, mert havi szinten ez nagyjából olyan 120-150 ezres tétel (amit, ha tudnék állnék én, de egyetem melletti gyakornoki bérből ez egyszerűen matematikailag lehetetlen - amikor vannak ritkább alkalmak, hogy egy közeli nagyvárosban találkozunk, akkor igyekszem én állni a részemet), ami ha neki nem is, nekem soknak tűnik.

Ezért szakítani nyilván nem fogunk, de mégis érdekel, hogy hiába túráztatom-e magamat rajta vagy ez most ilyen, majd később úgyis változik.


Előre is köszönöm:)



2016. aug. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele beszéld meg, teljesen őszintén. Ha akartok, később tudtok változtatni rajta, de most ahogy írtad, lehetetlen másképp...
2016. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hátvattól függ a párod mennyit keres. Ha olyan nagy összegű valutát tesz zsebre habonta amiből azt a 120 ezret annyira nem érzi meg akkor nincs olyan gáz, nyilván ő ment el külföldre és nem is várhatná el hogy ezt te fizesd.

Azt, hogy távkapcsolatban éltek már nás dolog. Hosszú távon nem biztos hogy jót tesz elég nagy az eltávolodás kockázata egy idő után. Hosszú ideig nem szoktak működni.

2016. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepek az eddigi mindket valaszt!:)

Felreertes ne essek, nem ment kulfoldre, anno en voltam kulfoldi az o hazajaban, ott ismerkedtunk meg, de mar ott is tavkapcsolatban voltunk, csak annyi volt a kulonbseg hogy az kb. 1000 km volt csupan, es nem kellett atszallni :D. Szoval, ezzel a reszevel egyikunknek sincs gondja, annyi mindent csinalunk mindketten hogy jobb is igy egyelore:)


Johetnek meg valaszok:)

2016. aug. 19. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy kolléganőm, aki hasonló távkapcsolatban él, ő a beteg szüleivel itthon, gyakorlatilag ő a főkereső, a párja külföldi, és elég jól keres, olyan helyen dolgozik, szóval ha találkoznak, a párja fizeti az utazást, nekik már évek óta jól működik így.


Terveztek a későbbiekben összeköltözni, családot?

2016. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!