Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, hogyan lépjek ki ebből? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel minden nap találkozunk egy iskola miatt, fél éve nagyon jó barátok lettünk és le is feküdtünk egymással már sokszor. Eleinte azt hittem ez mindkettőnknek jó lesz, de idővel én elkezdtem többet érezni iránta, ő meg azt mondta, hogy nem akar tőlem többet, nem tud úgy nézni rám. A baj az, hogy nem tudom elengedni őt, mert jó barátok lettünk nagyon (bár tény, hogy az utóbbi időben bunkózik sokszor és ritkábban keres) Hogyan tudnám ezt lezárni magamban úgy, hogy esetleg maradhassunk barátok? Vagy mi tehetnék, hogy másképp gondolkozzon rólam? Vagy mit tehetnék, hogy túl tudjak lépni rajta és ne legyen fontos nekem, hogy mit gondol? (ha sokáig nem keresem, ő akkor is keres és felbukkan, ráadásul szeptembertől megint látom minden nap) A másik baj, hogy mikor vele vagyok az nagyon jó és félek, ha megint meglátom minden összedől bennem és megint lefekszünk. Kezdjek kapcsolatot más sráccal? Az kihasználás lenne részemről nem? Ha valakivel volt már ilyen mit tett?
2016. aug. 19. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Vagy egyszerűen ismerkedj meg valakivel. Tereld a gondolataidat. Ès ne találkozz vele. Vedd fèlvállról. Keress kifogásokat mikor talizni akar, mondd hogy nincs kedved... Lehet hogy ő is èrez irántad valamit csak fèl hogy ha nem működne köztetek akkor egy barátot veszít. Viszont az is lehet hogy valóban nem akar többet. Azzal ha kicsit hanyagolod kiderítheted hogy igazából mit is akar.
2016. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor kellett volna gondolkodnod mielőtt ebbe belekezdtél!

Amúgy a szeretősdi felnőtteknek való, nem sulisoknak! Te jó ég!

2016. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akkor kellett volna gondolkodnod mielőtt ebbe belekezdtél!"

Köszönjük az érdemi hozzászólást Utólag Okos Kapitány.

2017. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!