Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30as szexi, helyes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30as szexi, helyes férfi mitől gátlásos?

Figyelt kérdés
Azt mondja magáról,hogy fiús osztályba járt, férfi munkatársai vannak, és hogy màshogy szokott csajozni,mint a "barátai". Azt is mondta,hogy gátlásos, neki innia kell ahhoz,hogy "férfias" legyen. Nemigazán értem ezt,lehet,hogy nekem olyan az ízlésem,hogy tetszik, mások szerint nem helyes, de szerintem iszonyatosan helyes, okos férfi. Egyáltalán nem rámenős,visszafogott.
2016. jún. 22. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
nos ha pl csak "fius" suliba jart aakkor nehezebben csajozhatott hiszen nem volt a kozelben csajok. aztan elrepul az iskola evek es meg nem igazan csajozott es minel idosebb annal kevesbe van onbizalma e teren mikozben azt latja h masok mar reg tul vannak ilyen dolgokon az eletben...stb a vege az h 30 evesen mar illo vmit felmutatni nem csak karrier teren de az agyban is.
2016. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"mások szerint nem helyes, de szerintem iszonyatosan helyes, okos férfi"


Ez a kulcs mondat. Általában rólam is kb hasonlóan gondolkoztak a párjaim (pedig elég csinos nőkkel jártam).


Ha megszokod, hogy mások szerint nem vagy jóképű, nem vagy humoros, túl sok elutasítást kapsz, akkor egy idő után nagyon nehezen fogod fel, hogy valaki éppen Rád van kattanva, valaki téged lát jóképűnek, valaki vonzódik hozzád.

Jó esetben egy kis idő után megértem, hogy nem csak én értem félre a jeleket, és lépek, rossz esetben csak utólag jövök rá (tudom meg), hogy azok tényleg jelek voltak, amiket mindig elhessegettem azzal, hogy "megint biztos csak fantáziálok".


35f

2016. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is futottam már bele ilyenbe. Viszont ha sokáig megy a negatív önreklám, neked is el fogja venni a kedved, ezt most megmondom. Oszt ráfogja, hogy "egy újabb csalódás".
2016. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt párjaim elmondása alapján jól nézek ki.

Én magamat az átlaghoz sorolnám.

Csajozni azt sosem tudtam sajnos. :)

De nem a külsőm miatt voltam/vagyok gátlásos, vagy mert "fiús" osztályba jártam, vagy mert éveket csak férfiakkal dolgoztam. Ez belülről jön, születésemtől fogva ilyen vagyok. Mostanra (33 vagyok) kicsit kezd alábbhagyni a gátlásosságom. Bár azt hiszem sosem fog megszűnni. Igaz én jól érzem így magam, sokan bírnak munkahelyen is például, mert emberszámba veszek mindenkit.

Szóval nem kell egy rossz dolognak elkönyvelni a gátlásosságot.

Persze ha már-már betegesen az, akkor abból lehetnek gondok.

2016. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire ez temperamentum kérdése, vannak nehezebben oldódó emberek, akiknek több idő kell. De amit a kérdező mond, az inkább alacsony önértékelés, mint gátlásosság. Bár ha az utóbbiból több van, mint kellene az eleve feltételezi az alacsonyabb önértékelést.
2016. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ti most csak úgy dumálgattok? Vagy kettőtökről van szó? Lehet, hogy homár/bi, csak így fejezi ki szépen?
2016. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!