Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet "kilábalni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "kilábalni" egy reménytelen szerelemből?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve tart és én nem érdeklem őt, mivel van valakije, akit szeret. Én nagyon szeretem őt, de pontosan tudom, hogy mi sose leszünk együtt és ő sose fog engem szeretni. De nem is akarom tönkretenni a boldogságát. Szóval rájöttem, hogy el kell őt felejtenem. De nem tudom. Mit tegyek? Légyszíves ne szóljatok be, normális válaszokat szeretnék. :)

2016. aug. 23. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű válasznak tűnik, de az idő megoldja. Előbb-utóbb úgyis lesz valaki az életedben, aki legalább annyira be fog jönni, mint a mostani szerelmed.
2016. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt nálam is, állítólag szeretett, én mindenesetre őt nagyon, de még is mást választott, akivel azt mondta így rossz úgy rossz neki minden rossz...még is az kellett....


Idővel kilábaltam belőle. Kib**aszott sz**ar volt.

2016. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sokat sírok miatta. Volt köztünk egy beszélgetés, amiből én nagyon cikin jöttek ki. Mivel, a közelében nagyon zavarban vagyok, nem is értem miért szóltam hozzá. Konkrétan elzavart. Aztán szerintem csodálkozott, amikor véletlenül hozzám ért és én egy kis idő múlva arréb álltam és utánna elmentem. Ki*aszott szar érzés és egy helyen dolgozunk, még 2 évig.
2016. aug. 23. 21:29
 4/7 A kérdező kommentje:
jöttem*
2016. aug. 23. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Reménytelen szerelem, de nagyon nehezen tudok tőle elszakadni. Szerintem egy megoldás létezik, más valakit kell keresnünk.
2016. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2016. aug. 24. 06:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Maximálisan megértelek. Amíg egy helyen dolgoztok, addig esélytelen kilábalni a reménytelen szerelemből. Tapasztalatból mondom. Nekem is tetszik egy kollégám, odavagyok érte, egy ideig azt gondoltam, talán én is fontos vok neki. De vhogy egyikünk sem lépett, én a kollegiális viszony miatt. Aztán a összejött egy másik osztályról a kolléganőmmel. Én már nem sírok este miatta, legfeljebb a szívem nappal, amikor meglátja. Nagyon rossz helyzet, én is várom a csodát...


Az előző munkahelyemen is kinéztem vkit, végül akkor "szerettem" ki belőle, amikor talált másik állást. A hiányát megszoktam, most már egyre jobban halványul az emléke.


Egyszerűen inkább kerítek mást, minthogy a munkahelyről legyen kapcsolatom. Így viszont boldogtalan vok.

2016. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!