Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, csak távkapcsolat jöhet szóba. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy 18 éves lányba(én 20 vagyok). Kb. 200-300 km re él tőlem. Egy fesztiválon találkoztunk. Szoktunk facebookon beszélgetni, Ő nem szerelmes belém, csak "szimpatikus" vagyok neki, mindig ráirok facebookon, szinte minden este és beszélünk, de valahogy úgyérzem, mindig csak én irok és én keresem, én kérdezek, Ő nem kérdez szinte soha semmit rólam. Én kezdeményezek mindig. Pedig amikor a fesztiválon találkoztunk Ő volt, aki odajött hozzám és eléggé nyomulós is volt, csókolóztunk meg minden...most meg olyan, minta nem is érdekelném. Már egyszer azt is mondta, hogy legyen vége és ne beszélgessünk, mert nehéz lenne a távkapcsolat és jobb, ha elfelejtük egymást, én akkoris azt mondtam, hogy érte bármibe belemennék, végül hagytam, mert úgyláttam, hogy azt akarja, hogy hagyjam. Aztán 2 nap múlva Ő keresett és Ő akart beszélni, azután rá 2 napra megint azt mondta, jobb, ha hagyjuk az egészet és utána 5 perc múlva meg azt, hogy nem akarja, hogy hagyjam, mondtam neki, hogy nem tudja mit akar és döntse el, mondta, hogy tényleg nem tudja és ez a nagy baja...

Szerintetek mit kellene tennem? Én kezdek kifogyni a témákból és kezd el laposodni a dolog, nem tudtok valami jó témát azon túl, hogy hobbi, meg kedvenc zenék, jövőbeli terv? Ezeket már megbeszéltük.

Vagy én arra is gondoltam, hogy viccesen megmondanám neki, hogy kezdek kifogyni a témákból is mondjon már Ő is valamit...vagy ez nagyon rossz ötlet az elején?

S persze azt is tudom, hogy ha kezdek kifogyni, akkor az azt jelenti, hogy nem is vagyunk egymáshoz valók, de az a helyzet, hogy én tudnék beszélni csak jobb lenne élőben(sajnos a távolság miatt ez most nem lehetséges) és jobb lenne, ha látnám, hogy Ő is jobban érdeklődik.



2016. aug. 24. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

sajnos ha már most ez van és nem megy a beszélgetés, akkor később még ennyire se fog

a távkapcsolat amúgy se könnyű dolog, de így hogy csak te igyekszel, biztos nem fog működni

2016. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor miért mondja, hogy szimpatikus vagyok és nem akarja, hogy hagyjam?...

Szerintem változik a véleménye óránként, össze vissza..vagy nemtudom...mást nemtudok elképzelni. :/

2016. aug. 24. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy tetszel neki, csak komolyan vívódik, és nem akarja egy távkapcsolattal kínozni magát. Ebben az esetben hagyd, mert ha megvan az érzelmi kötődés, és nem bírja ki nélküled, akkor amúgy is jelentkezni fog, esetleg jobban benne lesz a távkapcsolatban.

De az is lehet, hogy nem tetszel neki, vagy ő csak egy kalandnak fogta fel a dolgotokat, és persze, elbeszélget veled, de nem akar semmi komolyat.

Szerintem minden esetben a legjobb szépen lassan hagyni a dolgot, vagy kedves ismerősi szintre redukálni, mert bárhogy is nézzük, ha erőltetni kell a beszélgetést, az már nem jó jel. Lehet, hogy a te közeledben is van lány, akivel el tudnál beszélgetni. :)

2016. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos, azóta ugye eltelt még 1-2 nap és én már hagyogattam volna is...de pl. tegnap Ő írt rám, és kb 4 órát nagyon jól elbeszélgettünk FB-n...és elég őszinte gondolatokat oszt meg velem meg minden...a nagyobb baj szerintem az, hogy van neki egy másik sráca, aki csak kb. félórára lakik tőle, és azzal beszélgetnek...ugyanúgy, ahogy velem és nem biztos magában... nem tudja, hogy őt akarja-e vagy engem...
2016. aug. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!