Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadtam ki vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki vagy túl féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A párom más lányok bikinis képeit likeolja. Igen, tudom, hogy barátai, mert egy egyetemre járnak de azért az durva, hogy ennyire nem tisztel engem. Vagy én vagyok hisztis?

2016. aug. 26. 16:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Jogosan. Én biztos hogy nagy hisztit csapnék ez miatt.
2016. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Bocsi, de meddig fog a párod elviselni, már ha szóvá is teszed, vagy bevágod a durcit? Azt hiszem, ha ezt teszed, egy idő után már nem ő lesz a barátod.
2016. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolatban lévő férfi nem likeolja más lányok magamutogató képeit. szerintem.
2016. aug. 26. 16:43
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Hát akkor nem Ő lesz. Vannak normálisabb pasik is akik nem a bikinis képekre verik a....
2016. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Hisztis vagy, egy like-ban nincs semmi. Mondom ezt nőként.


Ahelyett, hogy baromságokra féltékenykednél, inkább dolgozz az önbizalmadon, mert ha más helyzetben is ekkora hápria vagy, nem sokáig lesz pasid.

2016. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Jogosan.
2016. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már tényleg nem tudom eldönteni. Nem akarok egy féltékeny hisztis barátnő lenni, de ez nekem sok.
2016. aug. 26. 16:53
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Én nem értem, mi ebben a tiszteletlenség vagy a probléma, nekem is hisztinek tűnik..


Valaki feltesz bikinis - gondolom nyalarós - képet facebookra, most az, hogy ezt épp olyan lájkolja, aki kapcsolatban van, az miért is ekkora egetverő probléma?


Én is lájkoltam már havercsaj bikinis képét, pedig nő vagyok, gondolom a férjem is tesz ilyet, bár nem lesem, miket csinál a facebookon, miért is érdekelne? Egy gombnyomás, egy lájk, aztán el is van felejtve 2 percen belül. Szerintem baromira önbizalomhiányos lehetsz, ha ezt bármiféle veszélynek vagy bántásnak fogod fel. Minden rendben a kapcsolatodban, megkapod a törődést és a szeretetet, amire vágysz? Mert ha igen, akkor ez egy műbalhé és fel van fújva. Ha pedig nem, akkor nem a lájkokkal van itt a gond..

2016. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a háttér és nem egyedül vannak a képen, akkor én nem tenném szóvá. De ha csak alul öltözött lányok vannak egyedül a képen (tipikusan "de jó testem van" jelegű képeken), akkor zavarna, szerintem ilyen esetben "illik" figyelembe venni a párunk érzéseit.
2016. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs egyérlemű válasz, van akit az sem zavar, ha a párja minden szembejövő nőre látványosan csorgatja a nyálát, van aki meg már a feltételezéstől is kiborul, hogy létezik rajta kívül is szép nő a világon, és esetleg a párja ezzel tisztában van...

Én az arany középút híve vagyok: igen, vannak "jó nők" rajtam kívül, és a páromtól sem várok el vakságot, viszont ha átlépi az én szubkejtív határaimat ebben, akkor NORMÁLISAN, hiszti nélkül (mint a felnőtt emberek) elmondom neki, hogy mik ezek a határok, mit érzek ezzel kapcsolatban, ill. ha ezt megérti, akkor legközelebb legyen tekintettel erre, mielőtt hasonlót tenne. Volt már erre példa, kb. két percet vett igénybe az egész beszélgetés, és azóta (kb. 6 éve) nem is történt hasonló.

2016. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!