Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja azt egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt egy nő, hogy közel enged magához és amikor "véletlenül" kimutatja nekem, hogy fontos vagyok neki és mit érez akkor utána eltaszít és hetekig kerül engem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szórakozik. Megijedt az elköteleződéstől. Rájött, hogy annyira nem is tetszel neki, hogy komolyabb is legyen. Megtetszett neki mas. Satöbbi. Satöbbi. Satöbbi.
2016. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csináltam hasonlót mert nem akartam hogy túlságosan belém szeressen a pasi ameddig nem vagyok biztos benne hogy őt akarom.

Vagy lehet hogy saját magát védi ezzel mert nem akar sérülni.

2016. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát, talált nálad "jobbat", esetleg csak ő magam sem tudja, mit is akar. Ez utóbbi akkor szép igazán, ha viszont tőled elvárja, hogy te tudd, mert ha nem tudod, az "férfiatlan". Vagy csak játszadozott veled, sajnos ez is előfordul. Többféle lehetőség van, próbálj vele beszélni erről. Bár a nyakamra a bökőt, hogy hárítani fog.
2016. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2: És akkor más viszont megsérülhet? Vagy nyugodtan törheti a fejét, hogy valamit elrontott-e, és neki kellene szarul éreznie magát? Nem kötekedni akarok, de szerintem az egyik leggerinctelenebb és leggyávább dolog az, hogy belevágok valamibe, aztán meg visszatáncolok, mert nem akarom vállalni az esetleges sérüléseket.
2016. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kerültem ki egy hasonló szituációból (szakítással), a lány szinte biztos, hogy nem tudta eldönteni mit is akar, de én legyek határozott és küzdjek érte, ez ment 3 hónapig... Majd szépen dobott amikor én már beleszerettem, mert rájött, hogy neki erre nincs szüksége és mások az igényei. Szóval szerintem hagyd a francba, mert rossz vége lesz.
2016. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet azért csináltam, mert egyszerűen féltem az elköteleződéstől, és nem akartam, hogy annyira megszeressen a srác, feleslegesen. Plusz érzelmi analfabéta vagyok, így nem volt nehéz elhidegülni.
2016. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért csináltam, csinálom. Mert bár tudom, hogy hülyeség és ki kellene mondani amit érzek de nem merem megtenni, mert félek. Nem az elkötelezettségtől, inkább pontosan attól, hogy nem hogy visszonzást nem kapok, de még a barátságunkat is elveszítem. Az egyik legjobb barátomba sikerült beleszeretni, ilyen az én formám. Biztos vagyok benne, hogy van valami az ő részéről is. Viszont ő is vissza táncol, állandóan. Sok sérülés érte, de engem is kikészit hogy nem tudom mi lesz velünk. Lépni meg nem merek, mert hiába szedem össze magam, ha mindig ráérez mikor nem kellene elbizonytalanitani. 24/N
2020. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!