Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leléptem tőle, vidám! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leléptem tőle, vidám! Szerintetek?

Figyelt kérdés

bevallottam az érzéseimet a nekem tetsző srácnak, és elköszöntem tőle, mivel ő párkapcsolatban él, és nem akartam belerondítani.

kiderült, h. én is bejövök neki, és szeretné, ha idővel újra keresném, a kapcsolata sz*r, de még nem tudta lezárni.

én az eset óta padlón vagyok, nagyon rossz lelkiállapotban, róla viszont megtudtam, hogy kifejezetten jó a hangulata a történtek óta, holott alapjáraton elég morózus és befelé forduló ember.


hogy lehetséges ez?

ennyire nem számít mégsem,hogy köztünk nem lett semmi? (holott mondta, hogy reméli keresni fogom még, és nem akar elfelejteni) vagy mi az oka a szokatlan jókedvének szerintetek?

hülye vagyok, ha emiatt neheztelek rá?



2016. aug. 30. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért baj, ha az embernek jó kedve van.. Persze nem lehet mindig jókedvű valaki, de lehet most pont ilyen időszaka van vagy esetleg történt valami pozitív dolog az életében. Lehet sikerült rendeznie a párkapcsolatát. Ja, és ha már itt tartunk, barátnője van. Ki is emelted, hogy nem akarsz belerondítani. Nos akkor ne is tedd, addig amíg neki kapcsolata van, legyen az bármilyen, ne foglalkozz a sráccal és ne neheztelj rá a semmiért, ez úgysem vezet sehová.

Mondjuk én azt sem teljesen értem miért vallasz szerelmet egy kapcsolatban lévő embernek? Nem tiszta, hogy ilyenkor mit gondol az ember, mi fog történni? Bár sejtésem van, feltételezem vártad volna, hogy elmondja ő is hasonlóan érez és kidobja érted a barátnőjét, ti meg összejöttök, ámde mivel ez nem történt meg, szerintem bármit tenne, neked az perpill nem tetszene, mert nem veled teszi, hanem a barátnőjével.

2016. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahogy írtam is: ő ugyanúgy érez, mint én, azért szeretné, ha keresném, és lenne ebből valami.

számára csak most lett világos, h. tudnám szeretni, eddig csak barátok voltunk, és bár finoman közeledett, de éppen a barátnőjére való tekintettel, nem éltem ezekkel a lehetőségekkel.


pár nap telt el csak a vallomásom óta, amiben nem vallottam konkrétan szerelmet, csak annyit mondtam, h. nem tudok már csak a barátja lenni, mert az érzéseim más töltetet kaptak, és ezért inkább elbúcsúzom tőle.


nem lett jobb ezalatt a rövidke idő alatt jobb kapcsolata, kifejezetten szenved.


és azóta jókedvű, mióta mondtam neki, mit érzek.

2016. aug. 30. 02:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jókedvű, lassan célbabér, és megfarkalhat.

Azért volt eddig is a barátod, azért neked sírt, hogy sza.r a kapcsolata, és azért közeledett kétértelműen, hogy vedd már a lapot, hogy szívesen venné, ha köztetek más lenne. Mondjuk szex.

És most, hogy te elmondtad, hogy szerelmes vagy belé, már tudja, hogy csak idő kérdése, és a szeretője leszel.

Mert azt ugye megérted, hogy még mindig nem tudta lezárni a sza.r kapcsolatát, úgy sem, hogy téged szeret, és úgy sem, hogy régóta szenved, mert csak... De már csak kicsit kell várni, addig találkozgattok titokban, aztán szakítani fog, becsszóra!


Szóval te most úgy kitaláltad, hogy nem érdekel többé, és nem akarod látni, de azért tudod, hogy most nagyon vidám, és ezen kattog az agyad. Várod, hogy mi lesz... Hátha szakít...


Mire észbe kapsz, már meghemperedtél párszor az ágyában, de még mindig a nőjével vagy együtt, nem veled.


Mondhatni a szokásos forgatókönyv, mindenki látja, csak pont az nem, aki benne van.

2016. aug. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hizeleg neki. a kapcsolatat meg nem biztos, hogy le akarja zarni.
2016. aug. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy végre megadtad a lökést, hogy kilépjen a szar kapcsolatából. Lehet hogy nem változtat, csak szimplán jól esett neki, hogy ő sem viszonzatlanul vonzódik. De most már ne keresd, ő keressen, ha lezárta a kapcsolatát. Ha pedig nem felejtsd el.
2016. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!