Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Elmondjam neki? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akit két hete ismertem meg. Igazából jol elbeszélgetünk, minden rosszat elfelejtek ha vele beszélek és egész nap rajta gondolkodom. Szereti ő is a társaságom biztos vagyok benne! Szerelmes vagyok belé. Viszont mondta vagy egy srác akiért odáig van és ez engem zavar. Szerintetek helyes lenne ha elmondanám neki mit érzek? 25/F
2016. szept. 4. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi a jó fenéért kezdesz olyan lánnyal, aki saját állítása szerint más srácért van oda?

25 évesen ennyi eszed van? Gratulálok, majd 10 év múlva remélhetőleg egy felnőtt eszével fogsz gondolkodni!

2016. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szerelmes. Meg azért mert kedves velem és akarja a társaságom, kedvel engem.
2016. szept. 4. 13:20
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
Friendzone szagot érzek a levegőben.
2016. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes, de azért odáig van a srácért! Most te saját magadat akarod becsapni?

Ha te valakiért odaáig meg visszáig vagy, akkor szerinted te nem akarnál többet attól az illetőtől?


Tudod, a barátokat is szokták kedvelni, és az ő társaságukat is keresik nagyon.


Miért nem állítod kész tények elé, hogy miért keres téged, ha azért a srácért oda van?

2016. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit, hanem hívd el randizni és próbálkozz. Úgyis kiderül elég hamar, hogy van-e esélyed nála, vagy sem. Nyilván ha nem viszonozza a közeledésedet, akkor egy vallomás csak tovább rontana a helyzeteden.
2016. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát eléggé megoszlanak a vélemények azt hiszem. :) Az az igazság, hogy már abba is belegondoltam és mondtam is neki, hogy nekem ez igy nem megy és jobb lenne ha nem beszélnénk. Mert azt már tudja hogy tetszik nekem mert elmondtam neki. De ennek ellenére is azt akarja hogy odamenjek hozzá! Nem értem meg őt.
2016. szept. 4. 13:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Sőt hozzáteszem azt is tudja, hogy több akarok lenni mint barátja.
2016. szept. 4. 13:34
 8/10 anonim ***** válasza:

ez van, amikor két "felnőttnek" látszó egyén, tiniként viselkedik!


nyílt őszinte beszélgetésről hallottatok már?

2016. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele mit veszíthetsz azzal ha elmondod? Azthiszem megegyezhetünk abban, hogy semmit. És ha nem mondod el neki? Ha nem azzal a sráccal jön össze, akkor majd mással fog, de nem veled. Persze ezzel a szöveggel nem feltétlenül értek egyet, de ahogy mondani szokták "az foglalt csak, akin fekszenek". Nincsenek együtt a sráccal, az hogy bejön neki nem jelent még semmit.
2016. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólónak. Ebben már van valami logika.
2016. szept. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!