Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan teszed túl magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teszed túl magad valakin, akit a mindenednek érzel?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, már évek óta, de már teljesen reménytelennek érzem a dolgot. Egy darabig mutatott némi érdeklődést felém, aztán barátnője lett. Viszont még eközben is úgy éreztem, hogy tetszem neki. Másfél hónapja szakítottak, egy ideje viszont azt sem mutatja, hogy irántam érdeklődne. Elég nehéz eset a kettőnk dolga, több hosszú hónapi reménytelen vágyakozás után itt vagyok most, és nem értem a helyzetet. Én még ugyan úgy vágyom rá, minden lehetséges értelemben. De kezdek ebbe belefáradni, már hiányzik egy férfi társasága, ugyan úgy a szexualitásban, mint az élet más terén. De hiába közeledne felém bárki is, hidegen hagy, nem érzek irántuk semmit, továbbra is ugyanarra vágyom, aki látszólag már letett rólam, nem kellek neki. Kicsit megalázva érzem magam, a puszta jelenléte lázba hoz, amikor én őt hidegen hagyom. Kerülni nem tudom, egy környezetben vagyunk, de lassan már nem érzem magam teljes értékű nőnek.

Elég hosszúra sikerült, de minden hálám azé, aki valami tanácsot tudna adni, hogyan lehetnék túl ezen a függésbe torkolt szerelmen...



2016. szept. 5. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
És ő tudja, hogy szerelmes vagy belé, vagy legalább, hogy tetszik neked? Mert ha nem akkor ne várj csodát, esetleg megpróbálhatod te elhívni randira őt.
2016. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudja. Illetve valamikor tudta, nem én mondtam el, megtette helyettem más.
2016. szept. 5. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele erről a helyzetről. Mert ez így téged tönkre tesz és inkább romoljon meg a kapcsolatotok minthogy tönkreteszed az életed egy reménytelen szerelemmel.
2016. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Megértelek. Én is hasonló helyzetben vagyok. Azt tanácsolom, hogy mondj el neki MINDENT, amit érzel iránta. A legnegatívabb érzelemtől (vagy sérelemtől) a lepzozitívabb, legjobb élményedig vele kapcsolatban. És ha ezek után sem történik semmi (ami a legborzasztóbb és legdühítőbb helyzet), akkor erőt kell venned magadon, és tovább kell lépned. Tudom, egyszerű ezt mondani, de nem kínozhatod magad örökre. Tiszteld és szeresd magad annyira, hogy megpróbálod elengedni. Ha nem akar, NEM ÉRDEMEL MEG. Van erre egy találó (és gyönyörű) vers: ,,Szeretni puszta illemtan,

ki üres, részed nem lehet.

Semmim sincs, de velem van

az, hogy elengedtelek."

2016. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Felkenem a kedvenc rúzsom, veszek egy új cipőt, aztán megyek a dolgomra. Majd kiheverem.
2016. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!