Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tapossam el? Többi lenn

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tapossam el? Többi lenn

Figyelt kérdés

beleszerettem elég durván vkibe, akibe nem kellett volna, mert nője van, mert nagy a távolság, mert bonyolult az életünk stb.


elmondtam neki, kedvesen reagálta le, nyitott felém, hasonlóan érez, én mégis leléptem, és nem tervezem őt keresni már.


de állandóan eszembe jut, hogy tudnám elfelejteni?


(ne mondjátok, h. kezdjek vele, mert ez most lehetetlen, sok ok van, amit itt most nem tudok leírni)


szóval felejteni akarok!! az a legnehezebb, h. ő is szeret engem... ha nem így lenne, könnyebben el tudnám taposni ezt az érzést magamban.


N (28)



2016. szept. 8. 16:37
1 2 3 4
 1/39 Noren1989 ***** válasza:
0%
Nem is akartuk mondani, hogy kezdj vele (morális problémákat hordoz magában). Nos, önmegvalósíts. Nekem az jön be, kizárólag a saját előremenetelemmel, jövőmmel foglalkozni. Esetleg lehetsz élsportoló, alkoholista, feltaláló, szeretetotthon vezetője, stb.. Kösd le az energiáidat, valami olyannal, ami előrevisz az életben.
2016. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Igyál.
2016. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
iszom és dolgozom is ezerrel, de mégsem segít.
2016. szept. 8. 16:41
 4/39 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg olyan pasi kéne, aki a mostani kapcsolatából is kikacsingat? Szerinted az ilyen mennyire megbízható? Hányinger patkány az ilyen, nem is értem hogyan tudsz epekedni egy ilyen emberért... Jah, ő is úgy érez, mint te, vajon hány másik nőnek írja még ugyan ezeket a dumákat... Csak a nőjét sajnálom, akit hülyít meg rabolja az idejét...
2016. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

4/4 igazad van, de a párját már nem szereti szerelemmel, csak még nem volt képes szakítani.

és velem nem csalta meg, semmi nem történt köztünk.

2016. szept. 8. 16:48
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

"a párját már nem szereti szerelemmel, csak még nem volt képes szakítani."


Milyen érdekes, hogy mindenki ezt mondja, nem gondolod? :) Ha nem szereti, akkor szakítson és úgy udvaroljon. Így csak ugródeszka lennél, egy pótlék, akit használhat ha gáz van otthon, de ha happy minden, akkor meg le se ejt.

2016. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Noren1989 ***** válasza:
38%
Akkor gyere át, este. Van egy kis Armagnac-om, megisszuk, elsírod minden bánatod...
2016. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

őnáluk már régen nem happy semmi.

azt mondta, én lehetnék számára az igazi.

ezért is nehéz így elfelejteni őt.

2016. szept. 8. 17:01
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is te vagy az igazi,kerdezo ...
2016. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 Noren1989 ***** válasza:
84%
Kamuduma, csillagom. Kamu. Ezt kellene tudatosítanod magadban.
2016. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!