Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogyan kezdeményezzek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Párszor láttam/találkoztam futólag egy sráccal.

Nem ismerjük egymást igazából, de szeretném megismerni.

Nincsenek közös ismerőseink, nem is egy városban lakunk, hogyan kezdeményezhetnék?

Facebookon úgy érzem gáz lenne ráírni, meg mégis mit írhatnék?

Bármi tanácsot szívesen fogadok! :)


2016. máj. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan bármit, nem harapok :P


Na jó, sajna nem rólam van szó :)

24/F

2016. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak a face marad, ha máshogy nem tudsz vele összefutni. Azt meg, hogy majd hogy fogadja az üzenetet, ha egyáltalán írsz neki, az attól függ, hogy mennyire népszerű a lányok körében a srác, ha kedvére válogathat, akkor lehet nem foglalkozik majd vele, vagy leráz, ha viszont csendesebb, zárkózottabb, nem a lányok kedvence, akkor lehet örül majd a kezdeményezésnek.
2016. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát helyes srác nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatának.. annyira nem tudom mit kellene lépnem
2016. máj. 3. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

van egy ötletem, jelöld be ismerősnek. rád fog írni, hogy ki vagy, honnan ismeritek egymást.

erre mondhatnád, h. ja, bocsi, véletlenül mellényomtam, vagy egy ugyanolyan nevű embert akartam bejelölni, mint te.

ez tök béna szöveg, de legalább eléred vele, h. ránézzen a profilodra, és ha bejössz neki, a többi úgyis alakul. :))

2016. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából tudja kivagyok szóval lehet nem írna, de bejelölöm hátha szerencsém lesz aztán ír. köszi:)
2016. máj. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!