Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelki szemetesnek kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki szemetesnek kellek?

Figyelt kérdés

Júniusban megismertem egy lányt baráti társaságban (ismerős ismerőse) és ahogy beszélgettünk szimpatikus lett, számot cseréltünk.


Épp randira akartam hívni mikor ő hívott fel és elhívott egy kávézóba. Kérdeztem, hogy van-e kedve még találkozni, mondta, hogy van.


Utána én hívtam fel, hogy újból találkozzunk. Azt mondta,hogy ő nem randiként gondolt erre az egész dologra. Elmesélte, hogy rengeteg a problémája.


Aztán néha ő is felhívott, a gondjairól beszélt, én meg próbáltam nyugtatni meg persze a randit is felhoztam, mert telefonon nem nagyon szeretek komoly dolgokról beszélgetni.


Többször hívtam, próbáltam mellette lenni a gondokban. De az látszott, hogy randizni nem akar. Úgyhogy egy idő után nem hívtam fel. Kezdtem úgy érezni, hogy telefonos lelkisegély vagyok, és nem jelentek neki többet.


Így eltelt pár nap, aztán ma délután ő hívott fel. Teljesen ki volt akadva, hogy miért nem hívtam fel mostanában.


Nem egyértelmű, hogy védem magam, mert ebből úgysem lesz semmi? Már az jutott eszembe, hogy letiltom a telefonszámát.


2016. szept. 8. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mond ezt:

Tetszettél nekem, randira akartalak hívni sokszor, de te folyton hárítottál és csak a gondjaidról beszéltél. Most nem tudom, hogy mit akarsz tőlem, de ha nem szeretnéd megpróbálni velem, akkor mond meg, mert én csak a lelki szemetesládát nem szeretnék lenni.

2016. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
Apu, mert telefonos lelkisegély is vagy. Na, viszont, használd te is erre, mondd el a gondjaidat neki (sok nőnél ez vízválasztó, vagy egy töketlen baromnak tartanak utána, vagy egy érzékenylelkű pasinak). Veszteni nem veszthetsz semmit, max elhajt (ami igazából praktikus is lenne).
2016. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 - hasonlót mondtam neki, elterelte a szót, nem mondta meg, mit akar. Ekkor döntöttem úgy, hogy nem hívogatom, erre fel telefonált ő, hogy hová lettem már.


2 - ahogy elolvastam, amit írtam, rájöttem én is..

De várom még a válaszokat.

2016. szept. 8. 20:56
 4/5 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ha a "valami" szót úgy értetted,hogy "valami szex" a célod ezzel az ismerettséggel,úgy bizony az ilyesmire a jelek szerint SEMMI ESÉLY NINCS...A nőci BARÁTNAK,esetleg "bizalmas jó barátnak" elfogadna a jelek szerint,meghát "lelki szemetesládának is",nade szexuális partnernek? ERRE szerintem semmi esély nincs...Ha lenne,akkor már megtörtént volna a dolog...A többit meg akkor gondold végig magadban...
2016. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen sok nő szeret egy vagy több férfit tartani szemeteskukának. Ilyenkor menekülni kell.
2016. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!