Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem akar kapcsolatot. Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem a következő:

Megismertem egy szép, okos lányt pár hónapja. Kezdetben ő erőltette a dolgokat, találkozókat. Párszor találkoztunk és le is feküdtünk, bár sosem voltunk együtt. Minél többször találkoztunk úgy fordultak meg a dolgok. Fülig belészerettem, és mindig én krétem tőle hogy találkozzunk. (Ő is szokott írni) Azt leszögezném, hogy találkozók 50%án nem is volt szex, csak élveztük egymás társaságát.

Három hete láttam utoljára, azóta minden találkozót elvet valamilyen kifogással, és nem is ír. Kb. 5x írtam már neki. Azt mondta, hogy most nincs ideje kapcsolatra érettségi és munka miatt.


Szerintetek érdemes rá várni ha mindennél jobban szeretem? 3 hete nem láttam, de még midnig ugyanúgy hiányzik.

20F



2016. ápr. 20. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2016. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán. Bár ha nekem igazán bejönne egy srác, én nem tudnám elszalasztani a lehetőséget... Te szerelmes vagy, ő nem sajnos.
2016. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Írjak neki kb. 6x is? Mit írjak neki? Nem szánalmas szerintetek? Sosem mondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé de ismerem, tudom hogy ettől megijedne/elijedne.
2016. ápr. 20. 18:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem érdemes rá várni, és szerintem másik pali került képbe.
2016. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De, szánalmas az ilyen nyomulás, és nincs is sok értelme. Hagyd, hadd menjen, majd jön a következő lány...
2016. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,egy idő múlva már zaklatásnak tűnne.ha akar jelentkezik
2016. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Az hogy szexelt veled párszor,az egy dolog. Éppen nem volt más.

Nem szerelmes attól beléd.

Az hogy te bele esték az meg a te bajod. Adott okot rá hogy bele szeress? Mondott bármi olyat? Nem hiszem.

Szóval ne legyél már szánalmas és ne alázd már meg ennél jobban magad. Hagyd békén.

Neki ennyi voltál.

Szerintem is más pasi van a képben. Bár ennyiből ő meg egy gerinctelen féreg.

Mondja még hogy csak alkalmi szex partner voltál,mostmár van más és hagyd békén. Ne haragudj de elég gázak vagytok mind a ketten.

Ő azért mert nem egyenes te meg azért mert így nyomulsz.

2016. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerinted kell valamit mondani, hogy valakibe beleszeress? Jön magától, én sem akartam mert nem a legjobb a híre. Írtam neki, ha van valaki mondja meg. Azt mondta nincs senki, de most nem ér rá kapcsoltra. Nem tudja mi lesz pár hét múlva..
2016. ápr. 20. 19:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Amikor két ember barátkozik akkor leszögezik az elején a dolgokat. Barátság. Szerelem. Szex partner. Olyan nincs hogy elkezdünk barátkozni,aztán csak szexelünk hogy legyen valaki,majd az egyik fél szerelembe esik. Ez hülyeség. Ha nem indított úgy az elején hogy ebből bármi lehet,akkor neked kellett volna az agyadba vésd hogy ez csak szex,tart ameddig tart és ennyi. Amúgy neked hogy esne ha meg d.ugsz egy csajt majd le akarod rázni de feszt írna ??? Szarul? Zavarna? Na most kb ő is ezt érzi. Nem akar semmit tőled te meg zaklatod.
2016. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Új pali került képbe. A nyakamat rá.
2016. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!