Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha a barátom elmegy valahova nélkülem?

Figyelt kérdés
Barátom jövő héten megy egy kb 10 fős házi buliba, egy ilyen kan buli ahova azért nem mehetek, mert ugyebár kan buli. Meg is értettem nem mondtam neki, hogy menni akarok vagy akármi, de aztán mondta, hogy haverjai multkor is hivtak 2-3 lányt.(akkor nem volt ott) Még mindketten középsuliba járunk ezért tanulás miatt nem is tudunk annyit találkozni, meg nem is egy városba lakunk. Általában iskola után találkozunk, mert nem messze van az iskolája tőlem, de akkor is van 30-60 percünk találkozni, mert edzeni megy utàna haza. És zavar, hogy inkább elmegy berugni egy olyan kan buliba ahol lányok is vannak és órákig nem beszélünk, mint hogy velem legyen inkabb mikor amugy se tudunk sokat találkozni. Nem a barátomban nem bízok hanem azokban a lányokban, mert részegen bármi megtörténhet.

2016. szept. 11. 22:35
 1/4 Dreamer88 ***** válasza:
100%

1) Van külön tini szekció is.

2) Féltékeny vagy. Még ha nem is tudatosan.


Teljesen természetes és normális elvárás hogy a barátod veled foglalkozzon. Főleg ha amúgy se tudtok sok időt együtt tölteni.


Az ilyen helyzetekre mondják a normális pasik hogy a nők a bunkókra buknak.


Ha ennyire nem vagy fontos neki akkor minek vagytok még együtt?

2016. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátodba se bizol, most irtad le a végén, a lányokban nem is kell bizzál, de ha a barátodba biznál nem irnád azt le, hogy a lányokba nem bizol. Ha a barátod szeret tud nemet mondani! Saját tapasztalat.
2016. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleinte az én mostani baràtom is elment amolyan kan buliba engem nem hívtak de tudtam hogy ha még csajok is voltak azokat ismertem mert azok csak haverok semmi több !Szar érzés volt de később a baràtom is belàtta hogy minden buliba nélkülem nem mehet nem megy !
2016. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:

Nincs annál rosszabb fajta párkapcsolat, ahol az egyik fél önzőségből megtiltja a másiknak, hogy az kikapcsolódjon. Az ilyesmire én nem pazarolnék egy hetet sem az életből. Szeretek szórakozni, szeretek borozgatni és nevetni a haverjaimmal, szeretem érezni, hogy élek, és ha ezt valaki el akarja venni tőlem, az nem szeret igazán. Én sosem tiltanám meg a barátomnak, hogy AKÁRMIT is csináljon. Ha el akar menni lányokkal kempingezni egy hétre, hát menjen! Ne azért ne csaljon meg, mert megtiltottam, hanem azért, mert nem akar. Egy olyan nőt egyébként is mi értelme megcsalni, aki mellett szabadnak érezheted magad a döntéseidben. Természetesen nem tolerálnám, ha visszaélne a bizalmammal, se semmi kétség nem fér hozzá, hogy sosem tenne ilyet. Nem kutyából van a férfi, hogy kikösd a házhoz.

19\L

2016. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!