Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-20 Körüli fiúk, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 Körüli fiúk, titeket zavar ha sokat beszéltek egy lánnyal és ha elmentek valahova, minden alkalommal megkérdi, hogy hova mentek, kivel, mit csináltok?

Figyelt kérdés
A srác azt mondta, hogy őt nem zavarja, sőt, mindig válaszol a kkérdésekre, de nem tudom, hogy higyjem is el, hogy nem zavarja őt, vagy ne? Ti hogy vagytok ezzel, zavarna titeket?

2014. aug. 13. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
örülnék ha érdeklődik, válaszolnék is. Ha valamit nem kell tudnia azt úgy sem fogja.
2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég zavaró, ha nagyon nyomul
2014. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.. Érdeklődik felőlem..

Csak ne menjen túlzásba..

2014. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha vallatod az lehet zavaró, egy-két kérdés elegendő...
2014. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy elégé érdeklem.
2014. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha érdeklődik irántam a barátnőm.
2014. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kutasi Dani válasza:
engem nem zavar ha érdeklődik irántam a barátnőm. És el is mondom neki amit tudni szeretne .
2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!