Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
23L
2016. szept. 14. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Külsőre vagy Belsőre?


Belsőre számomra a legfontosabb dolog az, hogy törődjön velem, ne nézzen le, szeressen, és számítsak neki, valamint meg tudjak benne bízni és stb.. Sok mindent mondhatnék még de ha nem törődő és gondoskodó személyiség, és nem tudom mellette elengedni magam, és bármiben őszintének lenni vele akkor az már nem ideális..

2016. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Darklucky válasza:
100%
Nem tudok mindenki nevében beszélni így azt írom le ami/aki számomra ideális . Szeretem ha egy nő kiáll magáért, van önálló véleménye és kimeri mondani amire gondol. Ha kacérkodik, de látom rajta a felém vetett vonzalmat. Hűséges és vidám, olyan aki nem egy otthon ülős fajta, akivel lehet kirándulgatni . Nem riad vissza attól ha piszkos lesz a keze . Szereti az újdonságokat. Van elképzelése a jövőjéről . És a legfontosabb számomra: Szemüveges :D
2016. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Off, de utolsó, a szemüveg miért fontos? Jómagam rengeteg előnyét látom a kontaktlencsének
2016. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%

Elkezdhetek jelzőket, tulajdonságokat sorolni, de az ezek mögötti jelentéstartalom is sokszor eléggé szubjektív. De ha ragaszkodsz hozzá, megpróbálom.

Kinézetre olyan 170 centi körüli, vékony, enyhén sportos testalkat. Kerek fenék, közepes-közepesen nagy mellek, szép arc, hosszú haj.

Személyiségre nyílt, érdeklődő, beszédes, okos, művelt. Fontos, hogy hűséges legyen, meg mondjuk el akarjon érni valamit az életben. Ne legyen túl elvont, meg művészlélek, stb.

Közepesen bulizós, de nem dohányzik. Szeret kimozdulni, de nem érzi magát rosszul egy otthon töltött este után sem. Szeret mozogni, sétálni az erdőben, viszont nem megszállott a sporttal kapcsolatban.

Szex terén nyitott az új dolgokra, minden nap van rá igénye, akár többször is.


Nekem nagyjából ilyen. Biztos kifejeltettem egy pár dolgot, meg nem hiszem, hogy valaha találok egy olyan lányt, aki minden kritériumnak megfelel, de az ideális kb ilyen.

2016. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Aki a viharban is velem táncol, nem csak a napsütésben.
2016. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Tud nokedlit szaggatni.
2016. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Minimum, rázzon annyira mint a 220 volt. Külsőre, belsőre egyaránt.
2016. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a külső nem annyira számít, Amúgy a qrvás típus jön be leginkább.
2016. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nincs tökéletes, én csupán anyit szeretnék a lánytol, hogy legyen őszinte és ne játsza meg magát, ne használja ki a kedveségem
2016. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Küllemileg: magasabb, mint 150 cm. Adjon a külsejére, legyen ápolt, szolid. Szép szemek, színe mindegy. Ne nagyon sminkeljen, max csak szolidan, alkalomszerűen, és akkor is inkább beige vagy más krémesebb árnyalatút használjon többnyire. Közepes hosszú haj, szín mindegy, bár ha túl extrém, akkor nem tetszik. Szép ápolt kéz, hosszú formás lábak, lábfejek, homokórához közelítő alkat, kerek feszes fenékkel, és kisebb vagy közepes feszes cicikkel.


Belső világ: legyen kedves, szerethető, aranyos, őszinte, megértő, jóravaló, gondoskodó, hűséges.

Belső hátrányok: elmebeteg, önző, gonoszkodó, gunyóskodó, lenéző, közönyös, hisztis, flegmatikus, akarnok, manipulatív, álszent, szűk látókörű, érdektelen, megbízhatatlan, hűtlen.

Ne legyen beképzelt, ne legyen ribi, ne legyen hazug, ne használjon ki. Ne legyen empátiakirályné, aki mindenki és mindenen érzeleg. Ne legyen buta, fanatikus semmiben, se vallás se szekta, se politika, mert rögtön kizáró ok. Legjobb ha nem is vallásos, bár ha hite van az nem zavar, de engem ne akarjon rá venni. Viszont legyen nyitott a távol-keleti tanok felé. Ne legyen erőszakos. Ne legyen sértődékeny.


Fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a legh.ülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, kíváncsi természet. Perverz és tabumentes (egészséges határokig mehetünk közös megegyezéssel) a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. Szeresse a modern dolgokat (lakberendezés stb), de tisztelje a hagyományokat is.

A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom. Vevő legyen a humoromra. Tudjon jól sütni-főzni, házias legyen. Akarjon gyereket később, családot. Végül jó, ha 18-30 év közötti.

2016. szept. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!