Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy olyan nő akinek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő akinek sok kapcsolata volt, és nem egy hűséges típus megváltozhat ha igazán szerelmes? Ő 29 Én 36

Figyelt kérdés
Elképesztően gyönyörű, nem biztos, hogy lesz még ilyen.

2016. szept. 17. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Hát... nekem is volt ilyen, csak én nő vagyok.

Megismertem egy pasit, aki szó szerint ezt mondta nekem, én meg eléggé beleestem, mert állati jól nézett ki.

Szerencsére én tudok szerelmesen is gondolkodni, és nem lettem vak, így hamar kiderült, hogy ezt a szöveget mondja minden nőnek, és mellettem is van még pár barátnője.


Ha valaki 29 évesen sem volt még szerelmes, nem volt tartós kapcsolata, akkor elég valószínű, hogy ott ő volt a ludas, és nem az a 10-20-30 pasi, aki próbálkozott nála.

Az ilyen kapcsolatok úgy néznek ki, mintha ő még tini lenne, aki most tanulja, milyen kapcsolatban lenni, te viszont "felnőtt" kapcsolatra vágysz.


A helyedben nem élném bele magam, hogy tartós kapcsolat lesz, inkább csak élvezd, amíg tart.

2016. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad, mert szerintem nem lesz tartós, de kívánom a legjobbakat!
2016. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12!
2016. szept. 17. 15:01
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy esélyt igazán adhatsz neki sztem. De ha eljátssza, azonnal szakíts!
2016. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Meg mindig elkepesztoen gyonyoru?


Nem ertem mit szamit annyira. Par gyerek, vagy egy kis gond es az elkepesztoen gyonyoru nobol lopikula se marad. A jellem viszont orok!


A jellemet nezzetek inkabb!!!

2022. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!