Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat később a férfiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat később a férfiben az érzelem, vagy elbizonytalanodott?

Figyelt kérdés

Egy ideje már beszélgettünk/találkozgattunk,( volt, hogy azt mondta úgy érzi kezd belém zúgni) de ahogy az kiderült nem volt bátorsága kezdeményezni. Tegnap este végül megcsókolt,és csodálatos volt. Mai beszélgetés során azt mondta, hogy mindenféle érzés kavarog benne, de tovább akar randizgatni és ki fog tisztulni, bízzak benne. Elbizonytalanodott volna? Vagy valóban van remény rá, hogy később szerelem legyen? Vagy már az első percben elsöprő szerelmet kéne éreznie?


Leginkább azért reménykedem, mert saját bevallása szerint ő nem a szavak, hanem a tettek embere. Már pedig én a csókunkból azt vettem le, hogy egyáltalán nem közömbös. (Előtte beszélgetés közben a karomat simogatta, csók közben picit remegett a keze, szorosan húzott magához, nagyon durván dobogott a szíve. Mikor kikísért a buszomhoz egész úton átölelve jött velem )



2016. szept. 17. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj, szerintem ebből szerelem lesz. Sok szerencsét neked, hogy ne szúrd el, de ha nem lehetne köztetek semmi, akkor már lekoptatott volna téged.
2016. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
Ha nem volt bátorsága és megzavarodott, akkor gondolom tele van félelmekkel valami miatt. Beszéljetek majd erről, a kezdet eddig elég biztató.
2016. szept. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!