Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most szerelem akar lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem akar lenni? Nem vagyok biztos, hogy mit érzek.

Figyelt kérdés
4 éve ismerjük egymást. Mindig olyan volt számomra mint egy lelki társ. Vele mindig mindent megtudtam beszélni zavartság nélkül. Segített és velem volt ha szükségem volt rá, és én is ott voltam neki mindig. Ritkán találkozunk, ő többször is szeretet volna belekezdeni velem egy kapcsolatba. Pontosan 3x. De mind a 3x valami visszafogott engem, és végül nem lett belőle semmi. Az a furcsa, hogy amikor nincs ott mellettem, akkor nem beszélünk, nem tartunk kapcsolatot, csak 2-3 havonta beszélünk, de akkor mélyen,és tartalmasan. És azt veszem észre, hogy visszagondolva az eddigi 4 évre. Amikor ott voltunk egymás mellett, találkoztunk, akkor minden olyan más volt. Ő csakis velem volt elfoglalva, és engem sem érdekelt senki más. Észrevettem magamon, hogy imponálni szeretnék neki. Olyankor odafigyelek, hogy csinos legyek, nőiesebb, amennyire egy 17 éves lány lehet.. Amikor ketten vagyunk nem számít van e még valaki, akkor csak egymással foglalkozunk. De testi kapcsoltról egy szimpla ölelésen, vagy köszönéskénti puszinál több nem volt köztünk sohasem. Viszont most elgondolkodtam és kétségbeestem. Mi ez?

2016. aug. 28. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyeséget vontam le, de ennyi szerintem még kevés a szerelemhez. Inkább összhangnak és vonzalomnak mondanám, ami nem éppen ugyanaz. Szerelmes majd akkor leszel, ha őrülten fog hiányozni, amikor nincs veled, ha késztetést fogsz érezni arra, hogy hozzáérj, ha éjjel-nappal éreztetni akarod majd vele, hogy ő számodra a legfontosabb, ha nem bírod és nem is akarod majd elképzelni az életed nélküle, és ha meg leszel győződve róla, hogy annyira intenzív és őszinte érzelmei még soha senkinek nem voltak, mint neked. Szerintem a szerelmet nem lehet nem felismerni, mert egyszerűen érzed, hogy szét tudna feszíteni belülről és teljesen meg tudna semmisíteni már az érzés maga, akár viszonzott, akár nem.
2016. aug. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Ha egyszer valóban szerelmes leszel, garantálom, hogy azt nem fogod megkérdezni!
2016. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!