Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az önbizalomhiányomat, ha a volt barátnője nagyon szép nő, én pedig csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a dolog már nem egy kezdődő kapcsolatomat elrontotta. Főleg ha azt érzem hogy a férfi sokkal jobb kategória nálam külsőleg. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valóban tetszem neki, és odavan értem, hogy nem szégyell. Mindig arra gondolok, hogy talán csak éppen nem talált jobbat, és velem elszórakozik, vagy sokat csalódott a szép nőkben és most beéri egy jólelkű csúnyával. Ez mindent el szokott rontani, mert így nem tudom élvezni az együtt töltött időt, nem tudok felszabadult lenni, mindig arra figyelek hogy jó formámat mutassam. Ha szexre kerül a sor az meg teljes kudarc, nem szeretek levetkőzni, és úgy érzem hogy rossz vagyok az ágyban, aztán emiatt tényleg furán viselkedek és bénázok. Szóval nálam ez egy alap probléma, de a mostani helyzetben rátesz egy lapáttal az, hogy a volt barátnője egy szinte tökéletes nő. Nagyon jó alakja van, formás nagy mellei, a testi adottságait az öltözködésével is kihangsúlyozza, és emellett plakátra illően szép arca van. :( Én pedig milyen vagyok? Alacsony, molett, a melleim mégis kicsik és formátlanok, az arcom az egyetlen szép dolog, meg a hajam, ezeket szokták dícsérni, de én ezekkel sem vagyok elégedett, nagy krumpli orrom van.
2016. szept. 18. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Ne magadból indulj ki! Nekünk férfiaknak nem kizárólag a külső számít.
2016. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

1#

Hát eddig nem ezt tapasztaltam.

2016. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
#2 Nem a külsőd miatt nincs pasid, hanem vagy azért, mert valami szoftverhibád van, vagy azért, mert túl válogatós vagy.
2016. szept. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nézd úgy, hogy az a VOLT barátnője. Te pedig a mostani vagy, szóval valamit csak jobban csináltál nála. :D


Férfiként egy nő személyisége, humorérzéke, egyénisége szerintem sokszor többet számít, mint a teste...

2016. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

3#

Hidd el,hogy a külsőm miatt nincs!

2016. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
1# 😃 hát hogyneee! Tapasztalom...
2016. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, elég itt néha figyelni amikor a srácok őszinteségi rohamot kapnak, milyen elvárásuk van, vagy átmész a szex rovatba


"mit csináljak ha a lánynak baba p.ncija van nem saláta?- nem kívánom úgy..", "csak feszes kismellű, vagy csak feszes nagymellű, homokóra alkatú, csak baba arcú" "molett kizárva", "lehetőleg biszex" és még sorolhatnám estig a kívánságlistát.. ha ha ha, szóval ne mondja senki, hogy a pasasok nem külső alapján válogatnak, mert ez nem igaz.

2016. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5 Küldj egy képet, mert nem tudok olyan külsőt elképzelni, ami miatt egy nő senkinek ne kellene!
2016. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8 úgysem fog képet küldeni, csak az agyukat játszák, de képet küldeni nem mernek.. tudod az itteni srácok csak lúzerek, meg kanos perverz állatok...


Mondjuk én beismerem, hogy nekem számít a külső egy lányon. Bár az is igaz, hogy egy átlagosabb lányt is képes vagyok megszeretni, ha olyan a személyisége, de azért kell egy olyan kinézet, hogy a szexuális vonzalom is meglegyen részemről.

2016. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
en is igy voltam aztan leszartam
2016. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!