Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan győzzem le az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az önbizalomhiányomat, ha a volt barátnője nagyon szép nő, én pedig csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a dolog már nem egy kezdődő kapcsolatomat elrontotta. Főleg ha azt érzem hogy a férfi sokkal jobb kategória nálam külsőleg. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valóban tetszem neki, és odavan értem, hogy nem szégyell. Mindig arra gondolok, hogy talán csak éppen nem talált jobbat, és velem elszórakozik, vagy sokat csalódott a szép nőkben és most beéri egy jólelkű csúnyával. Ez mindent el szokott rontani, mert így nem tudom élvezni az együtt töltött időt, nem tudok felszabadult lenni, mindig arra figyelek hogy jó formámat mutassam. Ha szexre kerül a sor az meg teljes kudarc, nem szeretek levetkőzni, és úgy érzem hogy rossz vagyok az ágyban, aztán emiatt tényleg furán viselkedek és bénázok. Szóval nálam ez egy alap probléma, de a mostani helyzetben rátesz egy lapáttal az, hogy a volt barátnője egy szinte tökéletes nő. Nagyon jó alakja van, formás nagy mellei, a testi adottságait az öltözködésével is kihangsúlyozza, és emellett plakátra illően szép arca van. :( Én pedig milyen vagyok? Alacsony, molett, a melleim mégis kicsik és formátlanok, az arcom az egyetlen szép dolog, meg a hajam, ezeket szokták dícsérni, de én ezekkel sem vagyok elégedett, nagy krumpli orrom van.
2016. szept. 18. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

"Úgysem fog képet küldeni, csak az agyukat játszák"


Tényleg nem fogok képet küldeni. Nem égetem le magam. Alacsony vagyok,formátlan kislányos alkat,se mellem,se fenekem. A hajam se dús. Az arcom férfias,karakteres ami ellentétben áll a kislányos alakommal. :(


Mellesleg nem játszom az agyam te idióta!

2016. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
#11 Az alapján, amit leírtál, semmi komolyabb baj nincs veled. Persze lehet, hogy egy jóképű, magas, kigyúrt menőcsávó nem téged fog választani, márpedig ha jól sejtem, téged csak ők érdekelnek.
2016. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12# Pont,hogy nem ők!
2016. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor valami komoly baj lehet a fejedben, ha a normális férfiaknak sem kellesz.
2016. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jaaa lehet.
2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, és ilyenkor semmi sem segít.Kezd az önbuzalmadat növelni, mert különben a kapcsolataidat fogja tönkretenni
2016. szept. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!