Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy egy pasinak mindenképpen kell egy nagyon dögös barátnő, mielőtt elkezdhetne rendesen párt keresni?

Figyelt kérdés
Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy amíg még nem volt egy igazán jó csajom, addig nem tudnám ezt a dolgot elengedni, mert mindig egy kisebbrendűségi komplexus maradna bennem amiatt, hogy én nem tudtam szép csajt szerezni, és ezért lejjebb adtam a szintet. Míg ha már tisztában lennék vele, hogy én is képes vagyok megszerezni egy nagyon szép csajt, akkor már tudnék más dolgokra is figyelni a párkeresés során, mert nem érezném úgy, hogy bizonyítanom kell magamnak.
2016. aug. 19. 10:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem a logikád. Egy jó csaj, pár hónapra barátnőnek és egy számodra rusnya hosszú távra.
2016. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy több különböző stílusú csajt kell "kipróbálni" ahhoz, hogy az ember tudja (vagy sejtse), ki az aki igazán hozzá való... Az hogy "dögös" eléggé szubjektív dolog, mindenkinek mást jelenthet...
2016. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

A promléma ott kezdődik, hogy a szépséget tartod egyedüli értéknek a leírásod alapján. Minden más másodlagos.

Szóval azt gondolnám, amit most rólad a leírás alapjá : felszínes, bizonytalan, éretlen/buta.

2016. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha valaki valamiben a legjobbat kapja az utäna nem adja lejebb!

Nézd a sok gürcölő embert aki az adott életszínvonalát fent akarja tartani...

Vagy épp a nem gürcölő politikusokat!

2016. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3., nem csak azt tartom értéknek, de ameddig nem volt benne részem, addig folyton piszkálni fog, hogy "nem tudom megszerezni".
2016. aug. 19. 10:27
 6/23 anonim ***** válasza:
Hidd el,ha egyszer mekapsz egy jó csajt,utána csak jó csajt akarsz majd.Nem fogsz leadni a szintből.
2016. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak én vagyok olyan hülye, hogy alapból nem jönnék össze olyan lánnyal, akit nem tartok vonzónak?
2016. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Most tulajdonképpen egy fullos csajra hajtasz, hogy bebizonyítsd magadnak, hogy menő vagy?

És utána, ha ez összejönne, akkor jó lenne egy szürke kisegér?

De kinek és mit akarsz bizonyítani? A barátaidnak, magadnak?


Miért ez az értelmetlen, éretlen gondolkodás?

Itt van vége a világnak..:-(

2016. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Utána se lenne jó a szürke kisegér, mert nem az az esetem. De már nem lenne bennem egy görcsös nyomás a bizonyításra (és nem a barátaimnak akarok bizonyítani, hanem magamnak.. a barátaim többet néznek ki belőlem, mint én).

És utána nyitottabban tudnék ehhez az egész témához állni, nem csak azon agyalnék állandóan, hogy lehet-e esélyem az életben olyan lánynál, aki tetszik.

2016. aug. 19. 10:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Igazad van, nekem volt csúnya barátnőm mert "jobb nem jött össze", utána tovább akartam lépni, alkalmi kapcsolatra összejött már dögös lány, most a cél hogy legyen egy szép barátnőm, hülyeség lejjebb adni a szintet hacsak nem vagy szellemi fogyatékos vagy rusnya.
2016. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!