Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltál eddig szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltál eddig szerelmes életedben és különböző intenzitásuak voltak-e ezek, van-e rangsorod köztük?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Külön műfaj volt mind, így rangsorolni nem lenne érdemes.
2016. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyet hívok szerelemnek. Azt ami őrült erős érzelem volt.
2016. szept. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szerelem az szerelem. Vagy van, vagy nincs. Oviban voltam szerelmes.
2016. szept. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, tulajdonképpen úgy isten igazából egyszer.

Általánosban is nagyon tetszett egy lány, talán az is szerelem volt valamilyen szinten, de tulajdonképpen a gimiben lettem először nagyon és reménytelenül szerelmes, egy évekig tartott. Bár még most szeretem valamilyen szinten.

2016. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* évekig tartott (nem kell oda az "egy")
2016. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először egy viszonzatlan szerelmem volt, majd' egy évig. Fiatal voltam, és naiv. :) De az más. Később, szintén nagyon fiatalon lettem szerelmes a későbbi első barátomba, nagyon tiszta, ártatlan szerelem volt, gyöngéd, és csodálatos, de éretlen voltam akkor még.

A jelenlegi barátomba vagyok végre szerelmes. Jópár év telt el azóta, és az a tapasztalatom, hogy élethelyzettől is függ, milyen a szerelem éppen. Ez a szerelem nyugodt, béna, sok nevetéssel, és összebújással.

Rangsorolni nem tudom őket, mert a viszonzatlan első szerelem az viszonzatlan első szerelem, az első igazi szerelem az első igazi szerelem... Mindegyik más szerintem, intenzitásra meg azért nincs különbség szerintem, mert a szerelem az szerelem. Vagy az vagy, vagy nem, olyan nincs, hogy csak kicsit:D

2016. szept. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam és talán most.
2016. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltak akik tetszettek,de a szerelemig el sem jutottam. Ezeket.ink ilyen platoiaknak neveznem es alig tartott par het vagy honapnal.Kulsoleg nagyon bejottek,de valahogy ugy nem jottek ossze a dolgok.Mar elmultam 20 mikor jott az elso igazi szerelem es azota is tart.Szoval en csak egyszer voltam szerelmes igy viszonyitasi alapom sincs. 32N
2016. szept. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát úgy igazándiból kétszer. Ebből az első viszonzatlan volt, és bár mások tiniszerelemnek mondanák (igaz, hogy annyi idős voltam), de én még utólag is azt mondom, hogy az szerelem volt, de igazán. 4 évig tartott, a gimi alatt, és csak az segített, mikor nem láttam őt többé.

A másik pedig most van, és ez végre viszonzott :) Teljesen más szerelem ez, mert nem csak egyoldalú, így nem csak a "kínzós" része van meg. Sokkal reálisabb, sokkal nyugodtabb, sokkal jobb. Intenzitásban nem különböznek, én vagy nagyon szeretek, vagy sehogy.

Ezeken kívül volt még 2 említésre méltóbb dolog, de azok inkább fellángolások voltak.

22/L

2016. szept. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1x se


27F

2016. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!