Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a mai lanyok csak a penzre es csak a kocsira hajtanak miert nem kell egy olyan fiu aki megbecsuli oket, ottvan melettuk ha bajvan, mindig melette all es szereti is es utana sirnak hogy nem kapnak egy rendes pasit nem ertem?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ezeket az is tudja nyújtani, akinek van pènze és kocsija. Akkor miért ne választanak inkább a pénzest? ;)
2016. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem lattam olyant altalaba azok a fiuk akik penzesek miutan megvolt utjara kuldik oket.. es miaz hogy ccsak akkor becsulunk meg valakit ha kocsija van es penze?
2016. szept. 19. 16:07
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

megint egy általánosító, önsajnálattól csöpögő kérdés!


akinek van pénze és kocsija, az kizárja, h. jófej, törődő és gyengéd legyen?!


szerintem te is szeretnél pénzt is, kocsit is, csak nem jön össze.


egyik sem ördögtől való, és mindenki vágyik anyagi biztonságra, és az autó adta szabadságra, mobilitásra.


fals általánosítás, h. minden csajt ez motiválna a párválasztásban.

speciel nekem lány létemre van saját autóm, és keresetem is, megdolgoztam érte.

és a páromtól elvárom, h. legalább ennyije neki is legyen, h. a viszonyok egyenlők legyenek.

2016. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Mondj egy esetet, ahol láttad hogy a pénzes pasi "útjára engedte" a nőt, miután megdugta.
2016. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Épp annyira igaz a pénzes pasikra, amit írtál, mint maga az állítás, hogy a nőknek csak a pénzes pasik kellenek.
2016. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nálunk, ha baj van, általában kocsi is, meg pénz is szokott kelleni, hogy megoldjuk. Nem tudom, más hogy van ezzel, de ha menni kell valahová, vinni kell valamit valahonnan valahová, elromlik valami, elb--sza a könyvelő az adóbevallást, fogorvoshoz kell menni stb. akkor mindig kell vagy pénz, vagy kocsi, vagy mind a kettő.
2016. szept. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Hogy ccsak akkor becsulunk meg valakit ha kocsija van es penze?"


Ezt hol álmodtad basszus??! Szarok rá ha a pasinak nincs kocsija!

Legyen állandó munkahelye azt kész! Azért egy naplopóval én se jönnék össze!

2016. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És itt van egy újabb általánosító, önsajnálató kérdés... Őszintén, miért kell állandóan többes számban beszélni és X nő miatt egy egész nemet ledegradálni?! Vannak ilyen nők, de közel nem mind ilyen. Soha az életben nem hajkurásztam a pénzes pasikat és magas ívből tojtam arra, hogy van-e kocsija vagy sem, és ha igen, akkor milyen márkájú..

Vannak ettől ezerszer fontosabb dolgok is egy kapcsolatban! Nekem pont azzal van a bajom, hogy iszonyat nehéz egy normális, értelmes srácot találni. Olyat amelyik nem csak a testemet akarja használni, hanem mint ember is érdeklem. Most nekem is általánosítanom kéne? Megoldok azzal valamit is? Nem..

2016. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Még egy rinyáló pasi :D Szánalom.
2016. szept. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

de gyökér vagy, kérdező!

van kocsim, vállalkozásom, pénzem, és a barátnőm elmondása szerint egész rendes srác vagyok.


te öregem egy full vesztesnek tűnsz, akinek komoly párkapcsolati nehézségei vannak, és híján van mind pénznek, mind autónak, és hogy a maradék önbecsülésedet is ne veszítsd el, ezért kényelmesebb neked azt gondolni, hogy a kocsival-pénzzel rendelkező férfitársaid bunkó, érzéketlen parasztok!


a legtöbb haverom, akárcsak én, keményen melóztunk azért, amink van, nem hullott az ölünkbe, és tudjuk értékelni emellett a nőket.


a nyavalygás helyett, ami nem túl férfias tulajdonság, inkább kapd össze magad.

2016. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!