Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma pasikkal (nem putris)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma pasikkal (nem putris) magyar nőként bármilyen párkapcsolati tapasztalat?

Figyelt kérdés
A szokásos rasszista hülyeségekre nem vagyok kíváncsi.

ápr. 27. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőmnek roma férje van és én nem mondhatok róla rosszat, sőt a szüleire sem.
ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Roma és roma között is van különbség. Mint embert kell megismerni, és csak abból lehet kővetkeztetést levonni, mint bárki más embernél.

Ismerkedtem roma pasival, igaz neki a szülei is tanultak voltak, apja gyógyszerész volt anyukája is nagyon normális kedves volt. A srác ilyen tök kis nyugis kedves volt, jó volt a kommunikáció is, hozott nekem első randira egy csokor virágot és főzött nekem vacsit, filmeztünk, nem tapadt tisztelettudó volt. Nem jöttem össze vele, mert fiatalabb volt tőlem és alacsony volt ami engem zavart, de sokáig még beszélgettünk mint barát.

Unokatesomnak roma férje van már 20 éve, van 2 gyerekük akiket példásan felneveltek, és eltartja az egész családját, mindent megad nekik. Úgyhogy az sem igaz, hogy mindegyik munkakerülő.

ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Inkább a halál
ápr. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
A 2-es voltam. Normálisan leírtam a SAJÁT egyéni tapasztalatomat. Akik lepontoztak, azokat mi vezette erre? Pff
ápr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon jók az ágyban de ott b@sznak át ahol tudnak. Szemrebennés nélkül belehazudik a képedbe. Az neki rendben, hogy melletted csajozik de te nem is beszélhetsz férfival mert fenyegetőzik. És nem putrisokról van szó…
ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
4-es nem szívd mellre, a le- felpontozások nem azt jelentik, hogy hasznos vagy haszontalan a válaszod. Inkább, hogy milyen érzelmeket vált ki az emberekből. Sokan nem szeretik a rigókat a negatív tapasztalatok miatt, te egy pozitív példával jöttél elő, gondolom azért a sok mínusz.
ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs tapasztalatom, de szerintem a szocializáció számít. Ha hasonló körülmények közül jön, mint pl.: én (azaz normális család, ahol a nő önálló lény és nem cseléd, tanult szülők, normális értekek és szokások, higiénia stb.) és a környezete sem az a hagyományos ordibálós, csicsás, sztereotip cigányos, akkor szerintem nem lehet gáz.


Sok magyar család is van olyan rossz, mint a hagyományos, putris romák.


A környezet, a szocializáció a meghatározóak nem a származás.

ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ, hogy milyen ember vagy, más kultúra, más szokásokkal. Általában elmondható, hogy nyitottnak kell lenned. Én férfi vagyok, reszeltem pár roma lányt, de a természetük borzasztó, amerikai gettó feketékhez hasonlítanám, plusz a család sokszor tele van veszélyes elemekkel. A világnézetükkel meg nem tudok azonosulni, szóval nálam passz ez a tipusú interrassz.
ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Ismerősi körben volt egy roma fiú magyar lánnyal. De annak a fiúnak amúgyis "fehér" barátai voltak. Normális volt. Rendes, udvarias fiú.
ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg attól függ, hogy merre nevelkedett, milyen körülmények között. Példának okáért ha egy magyar a sok putris között nőtt fel átveszi akaratlanul is ahogyan viselkednek ők. Tehát ha a roma magyarok között él élete során és a szülők szintén akkor "el van magyarosodva".

Lehet sejteni, tudni, hogy nem lesz belőle munkakerülő, bűnöző stb.

ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!