Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lephetnem meg a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetnem meg a parom szuletesnapjara? Ferfiak, mit szerettek kapni holgytol?

Figyelt kérdés

31 eves lesz a parom. 1 eve vagyunk egyutt, ismerem jol, de az a helyzet h mindene megvan amit egyszer csak akarhat. Jol all anyagilag, uh tenyleg nem tudom mi erdekessel lephetnem meg? Eleg maceras ember, nehez olyansmit kapni amitol "kiakadna"..s szeretnem nagyon meglepni.

Annyit tudok h imadja az elektronikai targyakat, veszek is neki vmi modern billentyuzetet, azt mar mutatta.

De esetleg valamilyen kreativ otletek meg amelle?

(ja es nem ilyen h agyban lepjem meg stb, mert arra mar gondoltam, inkabb targy v mas kreativ otlet)


2012. júl. 4. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért mindig kézzelfogható, anyagias dolgokban gondolkoznak az emberek? Ismerek olyan valakit, akit földi dolgokkal nem lehet megfogni, neki sokkal többet ér, ha elmennek valami szép helyre, mint most kap valami sallangot. Én a helyedben valami szellemibb dologgal lepném meg. Bár ha a barátod nem szereti a szellemi dolgokat akkor füstbe ment terv.


És hogy mit szeret kapni egy férfi a hölgytől? Ez attól függ, hogy milyen a férfi, nincs erre átlag. Ha a barátod elektronikai tárgy rajongó, akkor valami olyasmit. Ha szereti a focit, akkor olyasmit. Ha autób÷zi, akkor olyasmit.

2012. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat nagyon "kedves" vagy. Nem ertekelem az ilyen valaszokat, hiszen szerintem nagyonis helyenvalo h minden par kozott van intimitas es azzal ki hogyan banik az a sajat maganugye.

Pontosan ezert jegyeztem meg,h szeretnek mas valaszokat,

Akinek gusztustalan mondanivaloja van, nyugodtan menjen mas kerdeseire.

Koszonom.

2012. júl. 4. 12:25
 3/8 A kérdező kommentje:

Mit ertesz szellemi alatt?

Az elektronikai meg meglesz, de nem szeretnek puszta kezzel egy billentyuzettel elebe allitani.

Ferfiaknak virag nem kell, kirandulni megyunk kesobb, azert szeretnek valami kreativ targyat v erdekesseget esetleg ha valakinek van otlete?

2012. júl. 4. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Én több dolgot adnék a helyedbe.A billentyűzet,vagy valami elektronikus kütyü tényleg jó ötlet,ha szereti az ilyesmit. De ez mellé még jöhetne egy saját kézzel készített torta is :) meg egy jó hideg koktél vagy vacsora :)))
2012. júl. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen süss valamit neki, és én még ajánlanám figyelmedbe az erotikus fotóalbumot is. (Ha nem sértelek meg vele.)

Én karácsonyra azt adtam a páromnak és nagyon örült neki, szokta lapozgatni, nézegetni..persze ehhez fontos a bizalom.

Nem volt nehéz elkészíteni (bár én művészettel foglalkozom): a legjobb barátnőmet kértem meg, hogy fényképezzen/állítson be, a 'fotózásra' vittem fehérneműket, ruhákat, ékszereket..kb. 100 képet csináltunk, abból 20 került az albumba, persze némi retusálás után. A végeredmény egyáltalán nem lett az a tipikus home-made feeling, sokkal inkább ízléses és sejtelmes. (Bár én művészettel foglalkozom, szóval annyira nem volt nehéz..de szerintem ez bárkinek megy!)

Lehet úgy, hogy veszel egy albumot és abba teszed (ez olcsó, de kicsit amatőr megoldás), vagy úgy, hogy egy cégtől megrendeled fotókönyv formátumban. (Én ezt választottam..kicsit húzós volt az ára, de nagyon szép lett, öregkoromban én is szívesen fogom nézegetni. : )

Remélem, tudtam segíteni!

2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, kicsit hülyén fogalmaztam, nem aludtam az éjszaka. : )
2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A városunkba lakik egy csaj gyönyörűen rajzol és fest.Én készítetni fogok vele majd egy rajzot szülinapjára,egyközös képünkről ami sokat jelent neki.Ez elég személyes.Ha érdeke tudok képeket mutatni a rajziról.Nem is dolgozik drágán.


Viszont adtam már egy kupát a tetején volt,h hány éves lett még gravírozva is lett bele ez inkább a vicc fele ment el.

Gondolkodok még élmény vezetésen is,de azok elég drágák.

2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél neki ami rád emlékezteti. A pia nem az.

Egy értékesebb toll a kettőtök nevével. Egy medál.

2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!