Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék kicsit kedveskedni kicsit, nincs semmi alkalom, csupán az átlagos hétköznapokat szeretném neki megköszönni. Fordított esetben ilyenkor én virágot kaptam vagy egy plüsst, de nyilván egy 23 éves fiúnak nem fogok ilyesmit venni :-) A csoki túl egyszerű, egyèbként is szoktam neki venni. Ötletek? :-) 3 éve vagyunk együtt, hamarosan összeköltözünk, 23F, 19L

2016. szept. 19. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, tudnád.


Neki szerintem elég lenne már az is ha lenne eszed.

2016. szept. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! :-) Megfogadom őket! Kedvves Utolsó, te ebből a pár mondatból kiderítetted, hogy én nem szeretem a páromat és még eszem sincs? Ez igen, fantasztikus teljesítmény! Imádom amikor pár mondatból olyan következtetéseket von le valaki, amiről gőze sincs!!!!!!
2016. szept. 20. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!