Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes megpróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni újra?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinél régebben bepróbálkoztam, sokat lógtunk akkor együtt, stb. Mikor megkérdeztem mit gondol kettőnkről, akkor elmondta, h épp akkor jött össze valakivel. Így igazából sosem derült ki mi lehetett vna köztünk.

Most az a helyzet, hogy az a kapcsolata nagyon a végét járja, és most hónapok óta nagyon sokat vagyunk együtt megint sbt. Ez másoknak is feltűnt, szerintük egyáltalán nem vagyok közömbös neki, sőt.

Szerintetek érdemes újra megpróbálni, vagy azzal esetleg az idáig kialakult "barátság" is tönkremenni - nagyon sok mindent csak egymással beszélünk meg.



2012. jún. 5. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ha vége lesz a kapcsolatának, akkor érdemes, de addig én nem ajánlom
2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Gyűlölöm az ilyeneket akik azokra a lányokra másznak akik mág foglaltak csak "nehéz időszakban van a kapcsolatuk". Ugyan ilyen köcsög darabolta fel a 3 éves kapcsolatomat... már az összeköltözést és a gyereket terveztünk csak volt egy nehezebb időszakunk ő meg kapott a helyzeten. Pedig én helyre tudtam volna rakni a dolgokat ha ő nincs! Hagyd békén őket ha van rá esélyük hogy helyre hozzák akkor minek kell beékelni magad kettőjük közzé?! Ha meg szétmennek a te közreműködésed nélkül akkor gerinccel mehetsz a lányra.
2012. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja igen, azt kifelejtettem, hogy addig semmi képpen sem amíg együtt vannak. azért tiszteletben tartom az ő dolgaikat...
2012. jún. 6. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyelőre hagyd. Ne mássz bele más kapcsolatába. Sőt szerintem jobb ha szakítanak is hagysz neki időt lehiggadni, tisztán látni. Kell az mindenkinek. És akkor ha sikerül is a dolog nem kapod meg később, hogy kihasználtad azt,hogy mélyen volt.


Egyébként sok sikert :)

2012. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!