Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy szerelemnek indult, két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelemnek indult, két év és az összeköltözés után a nőből előjött, hogy nagyon veszekedős, agressziv, önző. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg a másik.

A nő eleve ilyen személy volt, csak titkolta, hisz a kapcsolat elején a legtöbben felhúzzák az álarcukat és csak a pozitív oldalukat mutatják meg. Azonban később, ahogy telik az idő, előjönnek a negatív dolog is.

Ilyenkor, ha ez egy felszínes kapcsolat volt, az egyik fél, pl. te , felhúzod a nyúlcipőt és elmenekülsz, ahelyett, hogy elbeszélgetnél a másikkal, hogy változzon, modorálja magát..stb.


Mennyi minőségi beszélgetést folytattok egymással?

2016. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi az oka? próbáltál már vele beszélni erről, hogy megváltozott?
2016. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért veszekszik? Mi a baja? Nem lehet úgy élni. Meg beszélni sem lehet egy idegbeteg emberrel. Nekem volt ilyen ferfiben. Otthagytam a szobában, amikor elkezdett pattogni vagy nem úgy beszélt. Aztán ott is hagytam. Nem lehet ilyen emberrel együttélni. Mi váltotta ki ezt? Miert nem láttad, hogy ilyen költözés előtt? Nem volt semmi jele?
2016. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni! Nőként azt mondom, hogy nálam ezeknek oka van. Pl. akkor leszek veszekedős, ha nem kapom meg, amit szeretnék, amihez hozzászoktam. Minőségi idő, figyelem, kedvesség, szex... Mondjuk, én próbálom ezt megbeszélni az illetővel. Ha megy, oké, ha nem, viszlát! Senki sem jókedvéből veszekszik!
2016. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!