Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az összeköltözés előtt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés előtt vagy csak után lehet alakítgatni a pasi lakásán?

Figyelt kérdés

Nagyon szürke és lelakott lakásban él a barátom, ami eléggé elbizonytalanít a későbbi összeköltözésben, de hát nagyon szeretem... :S Ért a házimunkához, nem azzal van a baj, hanem minden régi, a fürdőkád rozsdás szerintem (legalábbis barna mindenütt ahol érte a víz) a mosdókagyló szintén. A zuhanyfüggöny régi és elszíneződött. A padló koszos mert cipővel mászkál mindenhová. A szőnyeg úgyszintén...

Ezekre tehetek megjegyzést amíg nem lakok ott? Olyan szörnyű ez, ide biztos nem szülnék gyereket, de megbántani se szeretném azzal hogy ilyet a képébe vágok. (Ja és persze ő már szeretne gyereket, pedig még össze se költöztünk)


2016. márc. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne tehetnél rá megjegyzéseket? Ha nekem kellene a barátomhoz költöznöm, simán megmondanám, hogy én oda be nem költözök, amíg szét nem verjük és újjá nem építjük kb az egészet.
2016. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem finoman elmondhatod a véleményed, és felajánlhatod a segítséged, hogy otthonosabbá, tisztábbá varázsoljátok a lakást.
2016. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt nem mered megtenni akkor még nem elég bensőséges a kapcsolatotok,nem javaslom az összeköltözést amíg ilyen dolgokban nem mersz őszinte lenni hozzá.

Lehet,hogy tényleg korai lenne még ezt megjegyezni neki,ezt neked kell érezni,de ha erről korai beszélgetni akkor összebútorozni is korai még.

2016. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megmondanám neki, hogy zavar pl. a fürdő és nekiesnék kitakarítani. Nem hiszem, hogy ellenkezne.

Nekünk az otthoni szülői házban színeződik egyre jobban a kád, sokkal gyakrabban kéne kitakarítani, és most nekiestem és 1 órán keresztül sikáltam a sarokkádat, de legalább gyönyörű fehér lett újra.


Anno mikor a saját lakásomba költöztem be, akkor a fürdő csempének és járólapnak estem neki egy fogkefével, mert rendbe akartam szedni.

A fehér, alján sárgán elszíneződött zuhanyfüggönyt is hófehérre varázsoltam. Tehát egy két dolgot simán megtehetsz.


Az már más, hogy ugye mindenhol cipővel jár, de erre is szólnék.


Mikor a párom még koliban lakott, ott is rendezkedtem. Egyáltalán nem bánja. Már összeköltöztünk, de itthon is mindent rám bíz.

2016. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom kifejezetten örül hogy figyelmes és gondoskodó vagyok. Ha szerencséd van akkor a Tied is pozitivan értékeli a törekvéseidet :-)
2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ú 4-es megírnád kérlek itt, vagy akár privátban is hogy hogyan csináltál a fürdőkádból és a zuhanyfüggönyből újra fehéret? :)
2016. márc. 31. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!